Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azt észrevettétek, hogy aki a...

Azt észrevettétek, hogy aki a legjobban mondja, hogy Ő nem irigy, nem foglalkozik másokkal, nem önző, az a legjobban mind ez?

Figyelt kérdés

Vagy csak én ismerek piszok sok ilyen embert?


Az osztályban is, mikor régen elsőben volt a bemutatkozás, ki mit mond magáról tulajdonságnak, ott vigyorgott a legtöbb, hogy "kedve svagyok, barátságos, segítek másokon... :)" Aztán eltelt ugye 2-3 év mindjárt érettségi, és azok a legjobban bunkók, önzők, akik elsőben ott vigyorogva mondták, hogy segítenek bárkin ha kérik!


Meg megismertem sok embert, az elején Ők is ugyan ezt a szöveget mondták, hogy nem foglalkoznak azzal, másnak milye van, vagy mennyire gazdag. Aztán pár hónap után látom, hogy pont ők vannak a legjobban kiakadva, ha valaki 20 évesen kocsival jár, vagy gazdagok a szüleik, és mennek nyaralgatni, nem dolgoznak...


Ez általános, hogy az a legsunyibb, legönzőbb, leggonoszabb, aki magát pont önzetlen, kedves barátságosnak jellemzi?

Vagy én ismerek sok ilyet?



2014. febr. 16. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez általános. Aki ezt hangoztatja, maga sem biztos benne, hogy ilyen, ezért kell, hogy mondja magának.
2014. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!