Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem értem én ezt 14 évesen...

Nem értem én ezt 14 évesen utálom az egész világot elegem van mindenből, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

megmagyarázhatatlan jelenség ez nálam egyszerűen ha valami nem úgy van ahogy lennie kéne magamba fordulok sírás tör rám és utálom az egész világot..eléggé ki vagyok

(nem kellenek az oltogatós válaszok)



#család #szerelem #élet #zavar #kilátáslantanság
2014. febr. 18. 18:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Hormonálisan éppen átalakulsz :)

Vekerdy Tamás gyermekpszichológus egyszer azt mondta, hogy erre az időszakra ki kéne rakni egy táblát a gyerekekre, hogy "átalakítás miatt zárva" :)


Majd elmúlik, keress esetleg valami jó hobbit vagy sportot, hogy kifárasszon

2014. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Én 30 éves vagyok és ugyanezt érzem,nálam is a hormonok tombolnak még mindig????
2014. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Harmincéves, te esetleg keress fel egy pszichológust.
2014. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
kezdj el rajzolni, vagy történeteket, verseket irni, megnyugtat, és kiadhatod magadból az érzéseid.
2014. febr. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló anno, az tényleg segíthet, ha kiírod magadból, nekem legalábbis segített. Egyébként az első válaszolóval egyet értek, ez elég normális jelenség kamaszkorban.

Találj valamit, ami lefoglal és másra tereli a figyelmedet a világutálatról.

2014. febr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
nem értem mire vagy ki 14évesen,elvagy tartva.nincs semmire gondod..max ,hogy tanuljál,hogy később valaki lehess,és ne szociális segélyből tengődj...ha lelki bajod van,erőssen ajánlom az iskola pszihológust,az legalább ingyen van,vagy ülj le a szüleiddel beszéld meg,és közel sem volt oltogatós!
2014. febr. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a normális válaszokat, de már mindent megpróbáltam és nagyon idegesít hogy óránként változik minden nálam:S

utolsó: igen külső szemmel csak ennyi de gondolom már te is megélted ezt és nem csak ennyiről szól..teljesen másképp látok mindent mint pl te.

2014. febr. 18. 19:21
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez olyan hülyesèg utolsó, mèg egy ovodàsnak is lehet problèmàja, csak azèrt mert kicsi, neki igenis nagy baj ha mondjuk a barbija haja barna....minden korosztàlynak megvan a maga àtka...
2014. febr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Találj elfoglaltságot pl zene, olvasás, makettezés stb. nekem Anne Rice, metal zene, makettezés, rajzolás sokat segített, de csodát ne várj.
2014. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
én tényleg mindent megteszek azért hogy ne így álljak a dolgokhoz de a végén mégis mindig ugyan ez van..sajnos:/
2014. febr. 18. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!