Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemelyiseg zavar, az emberek...

Szemelyiseg zavar, az emberek tenyleg ennyire nevetsegesek, vagy csak en erzem igy?

Figyelt kérdés

Az emberek szerintem teljesen nevetsegesek, minden amit csinalnak, mondanak, ereznek, mi ertelme van, a celoknak, a vagyaknak, ez az elet olyan nevetseges.

lehet, hogy erre azt irjatok, hogy aah csak egy buta tini, majd kinövi, de komolyan, igy nem tudok elni..



#életérzés #neveteges emberek
2014. febr. 19. 16:21
 1/8 anonim ***** válasza:
A te korodban sokan így érzik, majd később nálad is kialakul.
2014. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csak te érzed így,én is így érzem,az emberek nevetségesek,köztük én is.Talán te is,de nem ismerlek.:)
2014. febr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
csak egy buta tini, majd kinövi...
2014. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Masodik kommentelö. Pontosan, egyszerüen minden nevetseges, mindenki, en is, meg az is hogy kiirom ezt ide, de igy erzem
2014. febr. 19. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem érzed az életed súlyát. Az, hogy milyen komplex dolgoknak kellet bekövetkezni, hogy élhess, hogy "egészséges legyél", és ezen dolgok végtermékeként csupán elpazaroljuk az időnket, egoizmusra... ez tényleg nevetséges, amolyan szánalomból fakadó nevetés, de ha majd megtalálod azt a dolgot, ami miatt élsz, akkor már nem fogsz nevetni, csak sírni (enyhe túlzással), hogy mennyi időt pazaroltál arra, hogy itt a nevetésre fókuszáltál, miközben pergett le az életed filmje, és közben üressé váltál. Kezd el megtölteni a poharad értékekkel, és nem fogsz nevetni.......
2014. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. csak pont nem tudom, mik ezek az értékek, nehéz idöszakon lettem keresztül, depresszios voltam, és ez, habar nagyon nem sok, de haladasnak szamit...
2014. febr. 19. 20:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Haladsz az biztos, mivel ezt a kérdést is megfogalmaztad. Aki nem kérdez, azt nem érdekli semmi, tehát nem akar haladni... :)


Dobj egy privátot, szívesen dumálnék veled.

2014. febr. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én inkább így érzek: "úgy untat ez az egész..."
2014. febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!