Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőket miért nem érdekli az...

A nőket miért nem érdekli az akvarisztika? elsősorban a nőszemélyek válaszara vagyok kíváncsi mi az amiért hidegen hagy?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 20:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Oké, össze lehet dobni 20-ból, de az egyenjogúság mellett gépészeti meg szerelési tudást nem kaptam:)
2014. febr. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én se kaptam sajnos mellé semmilyen gépészeti meg szerelési tudást mivel a lovakhoz értek leginkább, de ettől függetlenül megtudtam csinálni, szóval pont annyit tudtam róla mint most te.
2014. febr. 21. 17:43
 13/15 lala6 válasza:

Szia!

Sajnos a nagy általánosság hogy egy hal csak le fel uszkál eszik és csak teng leng egy tégla formájú kalitkában.

A feleségem (ebből kiderült én hím egyed vagyok :-D) se nagyon van oda érte.

Az tény hogy eleven szülő és egyébb "alap" halak nagyon nem csinálnak az akiban semmit de azért aki pl: sügéreket tart ott azért másabb a helyzet rengeteg dologra megtaníthatók a kézből etetésen keresztül az idegentől nem elfogadó kaja stb...

Pl. Ha a párom vagy a gyerkőc akar etetni semmi mozdulás a kajára sőt addig ki sem jönnek a kövek mögül míg engem nem látnak.

A sügiknél például megtalálható a család centrikusság is pl. kicsik védelmezése etetése ha elkóborolnak visszaviszik őket az óvóhelyre reviertartás mbúna illetve az afrikai sügik azon bellül a malawi tavi sügik szájköltése amikor ha baj van a kicsik visszaúsznak anyu szájába stb..

És nem utólsó sorban rettentően megnyutatja az embert feszültebb napjain is.

2014. febr. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem baj, én nem állok hozzá szerelgetni :)
2014. febr. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Hogy lehet nem szeretni a kutyákat? :D

De minden ember más.Én a kutyákat szeretem a halakkal közömbös vagyok.És hogy miért? Mert a kutya ad szeretetet.a halt csak nézni lehet.sztem

2015. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!