Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » (Egyik kedves tag korábbi...

Fodor Dorka kérdése:

(Egyik kedves tag korábbi kérdése nyomán. ) Elsősorban lányoktól kérdezem, hogy ki szereti a lufikat? (Röviden indokold meg, hogy miért szereted. ) Aki nincs "jóban" velük, írja meg, hogy miért nincs.

Figyelt kérdés
Akinek van valamilyen lufis (lufifújóverseny, dekorálás, lufiborotválás stb.) története, ossza meg a jelen lévő nagyérdeművel.

2014. febr. 20. 22:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én imádom őket. :) Amit bátyám a ballagására kapott addig őriztem míg csak lehetett; szép emlék nekem ez, mert ritka gesztus ez a bátyámtól.
2014. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én, én! Imádom a lufikat! Kiskoromban sosem kaptam, 2 alkoholista és agresszív "ember" nevelt, a lufi nekem egyrészt a mindig vágyott törődést és játékos gyengédséget jelent, másrészt a sosemvolt gyerekkoromat hozza vissza (2 ilyen alak között nagyon korán fel kellett nőnöm) Bocsi ha valakinek elrontottam a kedvét ezzel a "mentál" témával, csak hát ez az igazság.

20+/N

2014. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én félek tölük..:/
2014. febr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért félsz tőlük, ha nem túl indiszkrét a kérdésem?
2014. febr. 20. 23:10
 5/8 A kérdező kommentje:

"Vágyott törődést és játékos gyengédséget" Ez nagyon szép.

Örülök, hogy így viszonyulsz a lufikhoz. :) Köszönöm az értékes hozzászólásod. Van valami érdekes élményed a lufikkal kapcsolatban? Például: legutóbbi találkozás egy lufival? :)

2014. febr. 20. 23:25
 6/8 anonim ***** válasza:
Én szeretem őket :)) Szeretek vele játszani (főleg héliumossal) És utána beszívni a héliumot, és vicces hanggal beszélni :D
2014. febr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

3.vagyok. Mert nemtudom :D

Egyszerüen lufifóbiám van,nemtudom miért de rettegek tőlük :// :D

2014. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nincs mit szégyelni rajta, és tudni se kell. Van egy szintén vak barátom, ő olyan szinten retteg, ahogy fújódik hogy bárkit félrelök az útjából és menekül
2017. júl. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!