Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A sorozatgyilkosok tényleg...

A sorozatgyilkosok tényleg azt várják, hogy elkapja őket valaki?

Figyelt kérdés

2014. febr. 20. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

O.o


Kettőt és könnyebbet, bár szerintem ezt csak egy sorozatgyilkos tudná megválaszolni kb. XD

2014. febr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

ha feltűnési viszketegsége van akkor igen.

pl nyilvános helyen,pózokba rendezve hagyja az áldozatot,leveleket irkál,üzenget az újságoknak.

de egy hétköznapibb sorozatgyilkos eltünteti a testet,minden nyomot,nem akar üzenni semmit sem,ezért ha el is fogják nincsen mit rábizonyítani,ez a típus viszont nem akarja,hogy elkapják.

2014. febr. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

szerintem valahol mindegyik azt akarja, mert büszke a "műveire"...

ez olyan nagy dolog lehet, amit muszáj másoknak is tudniuk...

2014. febr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

Sorozatgyilkosa válogatja. Vannak csendes típusok, ők nem akarnak hencegni vele, megcsinálják, aztán igyekeznek eltüntetni mindent, hogy nyoma se maradjon. Vannak a hencegők, akik direkt otthagyják a hullákat a kirakatban, leveleket írnak a rendőröknek, stb., És vannak akik valahol szeretnék hogy elkapják őket, hogy aztán nagy mellénnyel kiállhassanak a kamerák elé, hogy igen, én vagyok az. Ő is ilyen:

http://www.youtube.com/watch?v=BHy8EVvDv9k

2014. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Ja, hozzáteszem, hogy a középső típus, a hencegő, nem akarja, hogy elkapják, csak mivel sokat henceg, így többnyire előbb-utóbb hibát vét. De olyan is volt, akit sosem kaptak el, pl Hasfelmetszó Jack, vagy a Zoodiákus. Ezekről még ma sem tudni, kik voltak.
2014. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
A hírnévre vágynak és arra, hogy az "alkotásaikat" mások is megcsodálják. Valamilyen katarzist akarnak megélni.
2014. márc. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
84%
Én ugyan nem várom!
2015. máj. 31. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!