Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan reagáltok a tisztele...

Ti hogyan reagáltok a tiszteletlenségre?

Figyelt kérdés

Ha valaki nagyon gorombán bánik veletek,akkor visszavágtok

vagy nem szóltok hozzá?

Azt tapasztalom az ilyen embereknél,hogy úgy viszonyulnak a másik emberhez,hogy ki a fene az a másik,akit tisztelni kell(főleg aki nem olyan mint ő)

Régebben fordult elő velem hasonló.Kikértem magamnak a hangnemet,és utána én lettem a köcsög,egoista kikérem magamnak,(ki a fene vagy)de eltűrni sem lehet mindent.Ezek a sztorik már elég régen voltak,de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre.Ja és az ilyen relatíve köcsög emberek követelik meg mindig a másiktól a tiszteletet.


2014. febr. 21. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen visszavágok

Sajnos rengeteg a türhő tapló gyökér, aki az alapvető tiszteletet nem adja meg a másik embernek, az ilyenekre ráfér az alapos megleckéztetés. Utána meg levegőnek kell nézni őket és kész.

2014. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Régebben figyelmen kívül hagytam, és aztán napokig rosszul éreztem magam miatta, rágódtam a dolgon. Meg sok olyan "barátom" volt, akik csak kihasználtak. Ma már kiállok magamért. Visszaszólok, vagy a nem megfelelő bánásmódot szóvá teszem. Van, hogy aztán én vagyok a bunkó, de az meg nem érdekel. Mindenkivel igyekszem korrekt lenni, és ezt vissza is elvárom. Aki nem képes rá, azt meg kizárom az életemből, és többé nem foglalkozom vele.
2014. febr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rárohanok, megállok pár centivel az orra előtt, és leplezetlen haraggal kérdezek hol a bővebb kifejtés, hol a pontosítás érdekében. Ha ő kérdez, visszakérdezek, hogy szerinte hogy van, tehát válaszolja meg a saját kérdését. Van, akit túlságosan frusztrál, ha a személyes terükben van valaki, aki mérgesebb náluk sokkal, és agresszióval válaszolnak. Ilyenkor tapasztalatlanságomnál és ijedtségemnél csak az ütőerőm nagyobb, szerencsére ezekkel a nyulakkal idáig sose jutunk.
2014. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mosolyogva kijelentem, hogyha nem képes normálisan beszélni akkor búcsút mondhat a fogainak.
2014. febr. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!