Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek Julian...

Mi a véleményetek Julian Assange-ról? Szimpatikus/ellenszenves?

Figyelt kérdés

Miben értetek vele egyet, és miben nem? Mit csinálnátok, ha a ti birtokotokba kerülnének ilyen mennyiségű és fontosságú dokumentumok?


Korotokat, nemeteket írjátok le, legyetek szívesek:)



2014. febr. 22. 18:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Bonyolult kérdés, érdekes, hogy senki nem szólt hozzá.

Koncepcionálisan egyetértek, mint személyt nem ismerem.

Azt én is hajlamos vagyok hinni, hogy a kormányok rengeteg nagy disznóságot csinálnak a tudtunk nélkül és ez nem korrekt. Viszont az is tény, hogy van olyan infó amit én sem adnék az átlag állampolgár kezére.

Ha igaz amit mondanak, megszűrik az infókat kiadás előtt, érzékeny adatokat kiszedve.


De a kormányok hajlamosak olyan adatokat is titkosítani ami nem igazán indokolt csak saját seggük védik vele. Nálunk is mindegyre előjön valami abszurd dolog, 10-30 évre titkosítanak dolgokat pedig azt gondolnám Magyarország jellemzően nem olyan adatokat tart amiből világvége lehetne, ha kiderül... most inkább nem mondok példákat.

2014. márc. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!