Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Makacs, Büszke, Önfejű emberek...

Makacs, Büszke, Önfejű emberek! Válaszolnátok légyszíves?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok akik ezt a büszkeségüket nagyon erőteljesen "csinálják" szoval hogy pl

képes lenne erőt venni magán annyira hogy ha a másik fél pl az akivel együtt van nem keresné vagy fél évig mondjuk, ő akkor se írna rá, nem keresné (már csak azért se)

aki nem képes el ismerni ha ő tévedett ki magyarázza inkább a dolgokat hogy úgy jöjjön ki neki van igaza

nem nyílik meg mert fél hogy ettől sebezhető lesz

nem képes még akkor se be vallani a másiknak hogy szereti ha tényleg úgy van, vagy nem mondja ki

hiába szereti nem hagyja hogy a másik legyen fölénybe mindig ő akar a vezető lenni


Hogy lehet titeket meg változtatni őszintén? vagy nem is az hogy meg változtatni hanem hogy mit kéne tennie a másiknak hogy ti is keressétek, be lássátok hogy el veszíthetitek így előbb utóbb, hogy nektek is kéne valamit tenni érte, és hogy a büszkeséggel nem meg véditek magatokat hanem el taszítjátok az embereket. még oké hogy az átlag emberekkel ilyenek vagytok de a közeli barátaitokkal, párotokkal nem normális ez..


Azért lenne fontos most úgy se tudom ki-ki, csak ez nekem fontos lenne mert nagyon szeretek valakit és egy ilyen kapcsolatba vagyok ahol ilyen a másik fél és érdekelne mit kéne csinálnom..



2014. febr. 23. 11:17
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

"aki nem képes el ismerni ha ő tévedett ki magyarázza inkább a dolgokat hogy úgy jöjjön ki neki van igaza " -ezt kivéve, úgy ahogy illik rám.


Hiszed, vagy sem, ma reggel az ágyamban fetrengve Pont ezen filóztam. Mi a rossebnek vagyok ilyen? Ha akarnék sem tudnék megváltozni, mert alapjában véve lenézem az érzelmeket. Talán akkor törne meg a jég, ha a másikat Tényleg tisztelném, felnéznék az eszére és addig nyomnám a mélypont felé, amíg össze nem törik. (Mocsok dolog, igaz?)

2014. febr. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"büszkeséggel nem meg véditek magatokat hanem el taszítjátok az embereket."


az emberek bántanak

ha eltaszítod őket, akkor megvéded magad


Én nem csevegek érzelmekről... nem jelenti, hogy nincsenek. Aki mellettem van, mert mellettem akar lenni, az tudja, az érzi, amit kell. Aki meg arra vár, hogy "keressen már ő is" ... az nem jobb tőlem.

2014. febr. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
talán megtehetik veled, mert az ő szemükben te sem vagy jobb náluk:) ahelyett, hogy olyan valakivel akarj együtt lenni, akit elviselsz, miért pont velük? és még neked áll fennebb, hogy meg is akarnád változtatni őket:)
2014. ápr. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok és nem tudom neked megmondani. Ezen nem tudok változtatni csak ha valakit nagyon szeretnék.. viszont akkor is elsőnek megbántanám és utána talán ha keresne éreztetném vele, hogy én voltam a hibás viszont nyíltan nem mondanám ki.. Nem tudom miért, ezek nagyon rossz tulajdonságok. Talán ha elmondanád neki, hogy próbáljon meg ezeken a dolgokon kissé változtatni akkor lehet jobban oda figyelne ezekre. Én sem tudom kimondani azt a szót senkinek, hogy szeretem csak leírni és ezt halál komolyan mondom, nem tudnék valakinek a szemébe nézni és belemondani, hogy szeretlek.. kínosnak érezném, félnék attól, hogy ő nem így érezne.. akkor esetleg, hogy ha ő is mondja nekem na akkor talán lenne annyi bátorság bennem. Amiket leírtál minden igaz rám is, képtelen vagyok elfogadni, hogy nekem ne legyen igazam.. és tudom, hogy ez egy idő után elviselhetetlen, hogy mindig a magyarázkodást kell hallgatnia a másiknak de komolyan nem tudom elfogadni, hogy másik jöjjön ki "nyertesen" a dolgokból... De abszolút megértelek, hogy ezt nem tudod elfogadni.. az meg, hogy mit kéne tenni, hogy keressen hát.. ahhoz nagyon szerelmesnek kéne lenni az ilyen típusú embereknek, hogy legyőzzék önmagukat a büszkeségüket.
2014. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nagy vonalakban ilyen vagyok. szerintem nem tudnek megvaltozni es nem is akarok.
2014. nov. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Én kiskorom óta ilyen vagyok és nagyon szeretnék megváltozni, de nem tudom hogy hogyan tudnék.
2016. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Eszmeletlen, hogy letezik ennyi ilyen tipusu ember, es a Föld meg mindig forog! :)

Nyilvan en is belebotlottam egy ilyen pasiba...


Ha nagyon öszinte akarok lenni magamhoz, akkor azt kell, hogy mondjam, hogy nem szeret. Nem szeret elegge, mert nem felelek meg neki annyira, amennyire kepes a büszkeseget levetni.


Ha "megdobogtattam" volna a szivet, akkor maskepp viszonyulna.


Igy csak elfogadja a közeledesemet, neha meghallgat, de gyakran nem erdekli, amit mondanek. Epp ma vallotta be, hogy ha maskepp cselekedne (egy konkret szitu volt), akkor az ellenkezne az elveivel.

:)


A magam reszeröl egy meröben ellenkezö beallitottsagu ember vagyok, megis vonz ez a ferfi, es semmi, de SEMMI eszközöm vagy hatasom nincs ra.


Mondom, szerintem egyszerüen nem szeret elegge.

Vagy epp semennyire se.

2016. dec. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!