Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha a haverunk...

Mit csináljak ha a haverunk gazdag lett és beképzelt?

Figyelt kérdés
gazdag család és kapott egy komplett céget, egy drága autót és egy lakást a szüleitől. Egyik este áthívta a csapatot magához és beszólt az egyikünknek hogy miért melegítőbe jön hozzá "vendégségbe"? Állandóan hangoztatja mennyire gazdag és sikeres. 20 éves-
2014. febr. 23. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%

Hát lehet hogy érdemes lesz ezt a barátságot szép lassan leépíteni. Ha ennyire különbnek érzi magát akkor keressen magának gazdag barátokat. Én személy szerint ha milliárdokat nyernék a lottón, még akkor sem néznék máshogyan a barátaimra, tőlem jöhetnének zsákruhában is, csak legyünk együtt :)

Attól meg még nem számít sikeresnek hogy a segge alá toltak egy céget. Nem árt ha tudja. Meg azt is hogy magasról lehet a legnagyobbat esni és akkor már késő lesz sírni a haverok után.

2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ennyi idősen esélytelen lesz felébreszteni.

kezeljétek ugyanúgy,mint előtte és legközelebb beszéljétek meg,hogy mindenki szabadidőben menjen hozzá.

2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne csinálj semmit. Várj nyugodtan. Esetleg elmúlik a hirtelen érzelmi kitöréses időszak és visszazökken. Ha meg nem. akkor szép lassan leszoksz róla. Túléled. Ő meg esetleg visszacsúszik.
2014. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem kell semmit csinálnod. Ha nem szimpi, hanyagold. Az én szüleim is gazdagok, és ha kaptam tőlük valamit, mindig hozzátettem másoknak, hogy nem az én érdemem. Megeshet, hogy kicserélődik majd a baráti köre, és ha nagy az arca, ő lesz idővel zavarban, mert fogalma sem lesz, ki barátkozik vele érdekből.
2014. febr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha zavarja őt, akkor nem muszáj ottmaradnod, (illetve annak az illetőnek, akinek beszólt). Ne fájdítsd a fejed az ilyenekkel, most kapta frissen a pénzt, hadd élvezze ki. Addig rendes volt? Eztán is az lesz, csak hagyj neki időt. Legfeljebb ne találkozzatok olyan sokat, ha meghívd, mondd le többször, és meglátod, ha észreveszi, hogy fogynak a barátai, észhez tér, és ő fog kezdeményezni, ő fog bocsánatot kérni. Ezzel jót tesztek neki, mert belátta saját maga, hogy ez nem jó út, és többé nem csinál ilyet. Ezzel segítetek rajta, megmutatjátok, hogy a pénz nem boldogít. De ha továbbra is tűritek, akkor sosem fog tanulni. És ha majd bocsánatot kér, bocsássátok meg neki ezt a kis dolgot :)
2014. febr. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert hanyagolni kell a francba . Mellesleg félig meddig igaza volt attól függetlenül hogy gazdag vagy nem. Melegítőbe menjen az ember sportolni, vagy a sarki boltba leugrani. Az ízléses öltözködés nem feltétlen anyagi helyzethez kötött...
2014. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam a szüleimtől se házat, se céget, de én is beszólnék a csajoknak (és nekem is beszólnának) akikkel együtt lógunk, ha valamelyikünk macinaciban toppana be. Picit csúfolnánk őt a többiekkel, aztán jót röhögnénk az egészen és senki nem sértődne meg.


Am üljetek le egy percre és gondoljatok bele: ti hogyan fogadnátok az ő helyzetét? Most a fotelból könnyű mondani, hogy én nem változnék, de ez egyszerűen nem igaz... a pénz, a siker megváltoztatja az embert.

2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát, most nem azért, de vendégségbe én soha nem mennék melegítőbe.
2014. febr. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem vendégség, csak sima áthívás mister úriember.
2014. febr. 24. 14:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Most hiába puffogsz, az az ismerősöd nem ad magára és kész. Én speciel nem csináltam volna belőle ügyet ha ebben a helyzetben lettem volna, de azt mondom minden öltözetnek meg van a maga helye...
2014. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!