Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem tudok hajnalokig...

Miért nem tudok hajnalokig fentmaradni mint minden korombeli?

Figyelt kérdés

Én 11 kor már aludni akarok! És mikor beszélek valamelyikkel, akkor mondom, hogy megyek aludni majd holnap folytatjuk, és mondják, hogy "máris??? :O"


Ők fent vannak hajnali 1-2-3 ig gépeznek, filmeznek, Facebookoznak, és ezt csinálják minden nap! Igaz, van amelyik már nem tanul, és utána dél-1 ig alszik!

Én meg mondjuk felkelek 6 kor!


De miért nem bírom azt amit ők? Én fárad vagyok, 11 után már lecsukódik a szemem, Ők meg, hajnali 2-3 ig nyomatják?


Mi ennek az oka?

Azzal szoktak szekálni, hogy a nyugdíjasok mennek el aludni akkor amikor én, meg a kisgyerekek!

17/F



2014. febr. 26. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok mint te, csak én nem csináltam lelki problémát belőle és nem hagytam magam szekálni.

Egy önálló személyiség vagy, egyedi szervezettel, ha te nem vagy éjjeli bagoly típus mint a barátaid, attól még nem kell magadra eröltetned ezt a szerepet. Menj aludni ha fáradt, attól még nem leszel se nyugdíjas, se gyerek.

2014. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én se tudok, és nem is akarok addig fenn maradni, mert másnap kelek 6-kor, szükségem van az alvásra. Nem tudom egyesek mit tudnak hajnali 2-ig az fb-n csinálni... szerintem ne foglalkozz velük. Minek maradnál fenn addig, ha ráadásul másnap kelhetsz korán?
2014. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
te is aludj délig, és akkor fent tudsz maradni
2014. febr. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam meg pont az van, hogy nincs estére társaságom. Én este általában mikor végre odajutok úgy bele bírok merülni egy egy sorozatba vagy játékba hogy hajnali 2 és 4 között kapok észbe (persze csak mikor nincs suli). Általában legkorábban 11:30-kor sikerül felkelnem, de volt már hogy délután 2-ig aludtam :/ Pedig a reggelek a kedvenceim, imádom őket, de valahogy mindig lekésem. Délelőtt sokkal jobb sétálgatni. Mondjuk engem azon kívül hogy "kocka" vagyok nem szekálnak. Szerintem neked jobb, mert nagyon szar érzés mikor nincs mit csinálni hajnali 1 felé, de elaludni sem tudsz mert nemrég keltél. Nappal meg szinte mindig van mit csinálni.

15/F

2014. febr. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Evvel csak az a baj hogy reggel olyanok mint az élőhalottak.Alig bírnának fent maradni.Te legalább ki pihened magadat és tudsz első órán figyelni.Különben a kutyának nem kell tudnia hogy te mit csinálsz éjszaka. Kamuzz valamit pl:fimet néztem vagy valami
2014. febr. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem kellene kelni másnap, akkor te is fenn tudnál maradni addig.


És mint ahogy írták is előttem, ha mondjuk nekem 6-kor kéne kelni, akkor vagy fenn maradok, de élőhalott vagyok, vagy időben 7-9-kor le kell feküdnöm.


Meg néztem egy videót, abban meg valami olyasmi van, hogy valaki genetikailag vagy mi vagy korán kelő, vagy éjjeli bagoly.

http://www.youtube.com/watch?v=qN8At8z6b40

2014. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont a fordítottja vagyok (ahogy most is látszik :D). Ne tudd meg, hogy hányszor kaptam már meg, hogy egészségtelen vagyok és nyilván nem azért nem alszom, mert nem bírok, hanem mert hülye vagyok. Olyan is volt, aki azt kívánta, hogy legyen valami kemény fizikai munkám kevés pénzért, mert akkor majd megtanulom hogy korán kell lefeküdni. Hiába magyaráztam, hogy sokkal jobban bírok tanulni vagy kreatívan gondolkozni éjjel, megkaptam hogy nem csak hogy hülye vagyok, hanem még önző és tapintatlan is, mert az éjjeli wc lehúzásaim biztos nem hagyják a szomszédokat aludni. :D


Az alvás pont egy olyan dolog, ami mindenkinek magánügye, csak úgy, mint pl. az evés. Utálom, ha valaki fujjog a kajámra, vagy kijelenti hogy nem egészséges és meg fogok halni tőle. Mindenki csinája úgy, ahogy neki jól esik és a többieket hagyja békén.

2014. febr. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!