Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak az utcán?

Miért bámulnak az utcán?

Figyelt kérdés
Az városban amikor sétálok néha úgy bámulnak, hogy már én szégyellem magam...

2014. márc. 3. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Sztem ez a tipikus kamasz kor.

Volt egy időszak, mikor énis így éreztem magam az utcán, ez idővel elmúlt. :)

2014. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem is szoktak néha, bár ennek oka van (egzotikus külsőm miatt).

Rólad ugyan nem tudom hogy lány vagy-e, de ha igen, akkor ez egy ok lehet. :)

2014. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
14 vagyok, épp ezért nem értem, mivel nem öltözködöm kihívóan sem.
2014. márc. 3. 14:39
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a korban ez így megy, ne aggódj, 40 éves korodra már akkor sem bámulnak ha szeretnéd. :))
2014. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

(#2 vagyok)

Értem. Sajnos ilyen ez. Gondolom többségében fiúk/férfiak néznek rád, nem? Szerintem ne foglalkozz ezzel. Sajnos ilyen ez a "férfi társadalom". Egyébként az, hogy nem kihívóan öltözni, ez relatív fogalom. Lehet valaki másképp gondolja ezt mint te.

2014. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Egyébként mindenki aki szembe jön velem, legyen az lány,fiú, idős vagy fiatal...
2014. márc. 3. 15:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Hmm. Hát ez fura. Ha van valamilyen kép, amin utcán vagy vagy azok a ruhák vannak rajtad, akkor esetleg tudnék véleményt mondani. Csak küldd privát üzenetben, és akkor rendben lesz :) (persze csak ha szeretnéd)
2014. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
(ja, és ugyanaz voltam aki a #2 is!)
2014. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Kancsal vagy, hülyén öltözködsz, van egy qrva nagy szemölcs a fejeden, pofákat vágsz, igazából te bámulsz mindenkit, ők csak visszabámulnak, stb.
2014. márc. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kancsal vagy, hülyén öltözködsz, van egy qrva nagy szemölcs a fejeden, pofákat vágsz, igazából te bámulsz mindenkit, ők csak visszabámulnak, stb.


Nem vagyok kancsal, nem öltözködök hülyén, és nincs szemölcs a fejemet, pofákat meg miért vágnék, amikor egyedül vagyok? Logikus.

Én nem bámulok senkit se. Előre nézek, és nem mások pofájába, ahogy azt velem teszik.

2014. márc. 4. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!