Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyes embereknek...

Miért van egyes embereknek lufi fobiajuk, miért felnek tőle? Tiszta rohely.

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat,hogy van aki fél a lufiktol,ha lufit lát,a hideg rázza,és általában azt Hallottam,hogy lányoknál van ez a lufi fobia,félelem.

De miért kell a lufitol felni aki fél tőle?



2014. márc. 3. 15:20
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon rossz, amikor kidurran. Váratlanul ér, és utána nagyon szokott dobogni a szivem.
2014. márc. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom olyanoknál van, akik egyszer nagyon megijedtek tőle, mert a közelükben, vagya kezükben durrant.
2014. márc. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ez most meg nevettetett. :)

Ilyet még nem hallottam.

2014. márc. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én is félek tölük....:(
2014. márc. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 *Nekomimi* ***** válasza:
22%

Nem szokásom kinevetni senkit, de ez az úgynevezett fóbia azért vicces. Az oké, ha félsz állatoktól, például mérgespók, kígyók, stb. de félni egy lufitól...Nevetséges. A magyarázat a fóbiára is nevetséges, miszerint a közelben durrant ki egy és most félünk... Most komolyan, én 7 éves voltam, mikor kitört a háború Jugoszláviában. Vajdasági vagyok, nap mint nap hallottuk a bombákat. 1999-ben bombázott minket a NATO, nap mint nap hallottuk a bombákat szintén, alig 20 km.-re tőlem dobták le az első bombát és mégsem lettem fóbiás. Ez az egész lufifóbia, meg hozzá hasonló marhaságok már az emberek mondvacsinált idiótaságai, mert nem tudnak magukkal mit kezdeni.


30/N

2014. márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Azért ne gondoljátok, hogy ez a fóbia olyan, hogy mikor lufit látok megkötözve, szétszúrva, kényszerzubbonyban visznek el, hanem csak kikerülöm, mert nem szeretném, hogy testközelben érjen amikor kidurran. :)
2014. márc. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Négyes vagyok ... ... ...

Lehet hogy valakinek vicces. Lehet valakinek idiòtasàg. Lehet,hogy valaki szerint csak kitalàltam. Nem,nem igy van.

Amugy eggyezem a hatos vàlaszolòval..

2014. márc. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Nekem nincs ilyen fóbiám,de a fóbia nem jó dolog és az a baj,hogy tudod nem kéne,mégis félsz valamitől.

Egyébként itt egy lista:

[link]

Szóval vannak érdekes dolgok.

2014. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Az 5. válaszoló NŐ létére egyetért velem. Ez a lufifóbia hülyeség de mégis igaz van aki fél a lufitól.Azon belül is lányok között vannak ilyenek akik félnek a lufitól szóval lufifóbiások,ahogy a kérdésemben már leírtam. Szerintem minden 5. lány lufifóbiás,azaz fél a lufiktól,férfiak közt még nem hallottam lufifóbiásat,hogy félt volna egy vacak lufitól.

Én férfi vagyok és pont dekorációs lufiboltban dolgozom,sok vásárló van aki felfújva kér lufit,tehát én fújom fel nekik,volt olyan,hogy kicsit nagyobbra fújtam és véletlenűl kidurrant,de olyan hangosan mintha egy meteor csapódott volna be és a kedves vevő azt mondta"jajj a szívbaj jött rám" természetesen nő személy volt a vevő és olyan 32 körül tehát nem gyerek,mert megértem,hogy egy gyerek megijed és fél máskor tőle,de egy felnőtt. Szóval valóságban is látom a lufifóbiásokat a munkám során és azért kérdeztem meg itt,hogy miért van egyes embereknek lufifóbiájuk.

Amúgy a 7 éves kislányom nem fél a lufitól,pedig egy párat hallott már kidurrani,mert szoktam neki is fújkálni otthon,hogy játszon vele. Szóval nem értem egyes "felnőtt" embereket.

2014. márc. 3. 17:14
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is elegge hulyeseg ez a lufifobia. En mikor kicsi voltam es tulfujtam egy lufit a kezemben durrant ki az arcom elott. Elegge meglepodtem, mert azt hittem tovabb birja, ugyhogy pislogtam mint hal a vizben. :D De amugy nem felek toluk pedig lany vagyok. :)
2014. márc. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!