Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15-16 éves fiúk! Milyen...

Amanda :) kérdése:

15-16 éves fiúk! Milyen lányok jönnek be nektek? (nem külsőre)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, brutálisan kevés önbizalommal. :/

Nem vagyok egy topmodell, de azért egy bányarémnek sem nevezném magam.

Kicsit fura vagyok. értsd: általában nem vagyok túl beszédes, de ha olyanokkal vagyok összezárva,akikről úgy érzem,hogy megértenek/elfogadnak,akkor megnyílok és beszélni kezdek. A humorom elég sajátos :) de élvezhető

Jó dolgok: okos vagyok, az esetek 95%-ában kedves (a maradék 5-ben pedig nem megyek emberek közé) , imádom a gyerekeket, bármilyen hülyeségben benne vagyok (ha a hülyeség nem veszélyes, és csak egy szimpla vicc)

Rossz: nem vagyok túl kommunikatív... és társasági ember,és vannak dolgok,amikhez brutálisan ragaszkodom (nem nagy dolgok pl. vallás... asszem most ástam el magam,ezt valamiért senki se szereti )

Nálatok lenne esélyem??? :O vagy... az ilyen lányok nagyon taszítóak a fiúk számára???



2014. márc. 3. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nekem bejössz :D És nekem ezek nem taszító dolgok, de van akinek igen. 16/F
2014. márc. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Vad-Ász ***** válasza:

csatlakozom az első válaszolohoz.

szivesen megismernélek :D

2014. márc. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Természetesen lenne, de csak akkor ha elfogadod hogy más nem vallásos és nem akarod őket is megtéríteni :D
2014. márc. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Százból ha egy lány olyan mint te. Szerintem legyél büszke magadra ebben a mai világban. :)


17/F

2014. márc. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hú, köszi :) rendesek vagytok

amúgy nem akarok senkit megtéríteni,sose állt szándékomban :D csak azt tűröm rosszul,ha a vallásom miatt engem néznek hülyének és ezt meg is mondják :/

2014. márc. 4. 18:39
 6/10 anonim válasza:
fúú ebben most nagyon magamra ismertem :D Én is ilyen vagyok nagyjából, és azt veszem észre, hogy az értelmesebb fiúknak bejövök :) egyáltalán nem gáz, ha vallásos vagy, azok a hülyék akik emiatt lenéznek, szerintem az egy nagyon jó dolog, ha tudsz hinni a természetfölöttiben, és a normális fiúk meg is fogják érteni, és nem fognak miatta elítélni. Egyébként örülj neki, hogy nem vagy a "tömeg", abból szerintem már sok fiúnak elege van. :)
2014. márc. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
juhú... nem vagyok tömeg :D
2014. márc. 4. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
"amikhez brutálisan ragaszkodom" - őszintén: gondolkoztál már azon, hogy apáca legyél?
2014. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

őszintén??? gondolkoztam, de nem komolyan

nem lennék apáca. és pont. :D

2014. márc. 5. 19:00
 10/10 anonim válasza:

Nem baj ha valaki vallásos és fordítva.Ma már ez igen ritka és szerintem elég vonzó is.Ha pedig eltudsz beszélgetni mással és van humorod akkor abszolút nincs szégyelni valód.

Ha meg még okos is vagy akkor az csak hab a tortán.Legyen több önbizalmad,minden okod meg van rá.

15/F

2017. jún. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!