Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Niga férfi énekeset keresek...

Niga férfi énekeset keresek Magyaro-n született, ki ez?

Figyelt kérdés
régen nagyon szerettem a music chanelen adták régen a klippjét megnéztem az oldalon is sajnos nem tudom a szöveget :( valaki segítsen

2014. márc. 3. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Az egészen bizonyos, hogy sem helyesen írni nem tudsz, se normálisan kérdezni. Nem tudom ki, nem tudom, mi, nem tudom miről ismert, de nagyon keresem.
2014. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
JK Palmer,Kállay-Saunders András, Fekete Pákó őket ismerem, akik barnabőrűek és közük van Magyarországhoz, majd ha még eszembe jut valaki, szólok:)
2014. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Jaj,még van pl Lil C is:) most hirtelen ők jutottak eszembe:)
2014. márc. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
*még amúgy,hogy pontosítsak,tudok még barnabőrű hazai előadókat, csak rájuk nem illik pontosan a leírásod, azért nem írtam le, de ha akarod, leírom, mert őket is szeressük még<3<3<3 meg a többieket is akit írtam <3<3<3
2014. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te rohadt rászistá hát nem szabad azt mondani hogy "niga" azt kell mondani hogy afroamerikai/afrikai.
2014. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarországon született fekete ember hogy a retekbe lehetne afro-amerikai?
2014. márc. 4. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk a szülei azok?
2014. márc. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!