Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én érzem így, vagy más is?

Csak én érzem így, vagy más is?

Figyelt kérdés
Tudjátok régen a fiatalabbak tisztelték az idősebbeket. Egy 6-5 évvel fiatalabb viszont pofázott velem, pedig csak azt csináltam, ami helyes. Nem figyel senkire, és azt mondta- Pff, 6 év, az semmi. Van egy barátnőm, aki 3 évvel fiatalabb, még ő is tisztel, de ez a kölyök... ez borzasztó.

2014. márc. 6. 07:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

5-6 valóban nem sok.

És te tiszteled a barátnődet és másokat? Vagy csak elvárod?

2014. márc. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen szoktam. Most még sok évnek számít, minden felnőtt azt mondta nekem. Mert a 14 és a 8 egy kicsit sok még.
2014. márc. 6. 08:27
 3/11 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem miért kéne valakit azért tisztelni, mert régebben született. Ez a legnagyobb baromság a világon.

Nyilván minden embernek jár a kölcsönös tisztelet, de nem ilyan marhaságok miatt. Aki ezen pattog azon csak röhögni tudok.

2014. márc. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, asszem kihagytam a háttértörténetet. Én komolyan veszem a szakköröket, de a kedvencembe járnak 3.-osok is. Ő pl. soha nem figyel, akadályozza mindenki figyelmét, hogy jól viselkedjenek. Mivel nagyon szeretek arra a körre járni, ezért segítek a tanárnőnek, hogy ne mindig ő neki keljen figyelmeztetnie őket. Ez a kisgyerek meg nem hallgat rám, viszont felelősséget vállaltam azzal, hogy a kicsiket figyelem akkor. És ezért kellene csak tisztelnie, mert amikor én voltam 8-9 éves, akkor mi nekünk kellett a nagyokat tisztelni, mert mondták, hogy neveletlenek vagyunk.m Jó, akkor még nekem se tetszett, de nem lenne igazságos, ha mi nem kapnánk meg ezeket a privilégiumokat, mikor már 5 éve járunk arra a körre, ők meg először.
2014. márc. 6. 08:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Aztán mégis ki vagy te, hogy tisztelni kelljen téged? Letettél bármit is az asztalra? Kötve hiszem.
2014. márc. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kérem írjanak már értelmesek is, mert úgy látom, nem érdekel téged mások háttértörténete. Mondd már meg nekem, te egy csöppet se olvastad el azt a hosszú szöveget, amit írtam. Lehet, hogy neked soha nem volt olyan, hogy kiskorodban a nagyok piszkáltak, és nem tudod milyen az, de nekem volt. És most, hogy 8.-os ellen 3.-os képtelen vagy felfogni! Az, aki nem tapasztalt és negatívakat ír ide az ne kommentáljon. Én olyantól kérdezem, aki ugyanezt gondolja, a többi hagyja meg a durva véleményét.
2014. márc. 6. 09:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Jó, borzasztó, hogy nem tisztelnek téged az alsósok, igazán szörnyűséges.

És akkor most hova sz#rjunk?

2014. márc. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bunkó vagy
2014. márc. 6. 11:39
 9/11 Kameko-san ***** válasza:

Én is nyolcadikos vagyok, de minket sem tisztelnek túlzottan. De mi igazából nem is várjuk el annyira, nem sűrűn futunk össze velük. Maximum az ötödikesekkel van ilyen problémánk, ugyanis velünk szemben van az osztályuk, és mindig kötekednek velünk. Ha letelik ez az elbeszélgetős időszak, és már nem lesz olyan katasztrófa a beírás, akkor a fiúk kicsit rájuk ijesztenek, és kész.

(Mondjuk a fiú osztálytársaim elsőben a mérőrúddal - vagy mi az - kergették ki a kötekedő nyolcadikosokat, szóval...)


De, hogy ne csak off legyen a szövegem, ha ennyire zavar, akkor kicsit - és kiemelem, hogy KICSIT -, ijeszd meg őket, akkor majd hallgatni fognak rád. De ezt tényleg ne fújd fel annyira.

2014. márc. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Nem fújom fel annyira, csak amikor elvállalok valamit, jó lenne, ha nem kötekedne.
2014. márc. 6. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!