Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan nő, aki eléggé...

Van itt olyan nő, aki eléggé magas és szeretne ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nem találtam még meg az igazi szerelmet. Szerintem ennek a magasságom az oka. 219 cm magas vagyok,régebben versenyszerűen sportoltam. Amióta abbahagytam a testmozgást,kissé elhíztam.:) 135 kg vagyok. Orvos szerint ez kissé túlsúlyos. Aki szeretne ismerkedni,az írjon nyugodtan.:)


28/F



2014. márc. 6. 20:54
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Egyébként ilyen magassághoz az ideális testsúly kb 122 kg.
2014. márc. 6. 20:55
 2/21 anonim ***** válasza:
mit sportoltál?
2014. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
180 centi vagyok, de nem ismerkedek :D
2014. márc. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Biztos boxolt, megse merték közelíteni mert mind öv alá talált volna :D najó nem szemétkedek...egyébként, tényleg sokkal olcsóbbk a telkek chernobyl melett?
2014. márc. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
én a kosárra tippelek, ott nagy előny a magasság
2014. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem boxoltam,mindig is utáltam az erőszakot. Még középsuliban kosaraztam. Ha magas az ember,mi mást sportolna.:) Focizni nagyon ritkán jártam le. Illetve még nézni szeretem a baseballt.:)
2014. márc. 6. 21:04
 7/21 A kérdező kommentje:
Ja,és nem tudom,hogy mennyibe kerül egy telek Charnobyl közelében.
2014. márc. 6. 21:07
 8/21 anonim ***** válasza:
De az, hogy a magasságod miatt nem talált még rád a szerelem, az csak a te fejedben van így, mert ez butaság! Egy törpenövésű nőnek is van egy normális méretű férje, és olyanról is hallottam, hogy egy két méteres nőnek van egy nála vagy 20 centivel kisebb barátja.
2014. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jó azért racionálisan nézve biztos, hogy okoz nehézséget a párkeresésben, mert ez a magasság már tényleg nem kevés, de próbálkozni kell valakinek bejön :P [link]
2014. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Te elég gonosz ember vagy 76%-os egyébként!
2014. márc. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!