Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha tehetnétek, akkor visszamen...

Ha tehetnétek, akkor visszamennétek az időben?

Figyelt kérdés
És ha igen, melyik évbe?
2014. márc. 7. 00:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a múlt hétre mennék vissza a sporteredményekkel meg az ötös lotto nyerőszámaival, amiket felírnék egy kis füzetbe. Tuti meggazdagodnék.
2014. márc. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2003
2014. márc. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1986 megölném apámat.
2014. márc. 7. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
14 éves koromba, ami 2000-ben volt. Na abban az évben kellett volna egy két dolgot másként csinálnom. De csak akkor, ha az emlékeim is megtarthatom, akkor mennék vissza.
2014. márc. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2013. Nem játszanám a hülye depis balf**t fél évig... Istenem, de hülye voltam -.-"xD
2014. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, mindenképp! Kár hogy ez nem lehetséges... De attól függ, hogy mennyi időre mehetnék vissza.

*Ha 2 héttel ezelőttire: elmennék a buliba a barátnőmmel, és talán összejönnék egy szexi pasival.

*Ha 4 héttel előttire: akkor volt a szalagavatóm, arra az időpontra csak azért mennék vissza, mert nagyon jó volt, jól éreztem magam, azon nem változtatnék semmit se :)

*Ha kb 1 hónappal ezelőttre: a sráccal a randin normálisan viselkednék, nem paráznék, önmagamat adnám, és akkor talán most is lenne belőle valami...

*Ha kb félévvel ezelőttre: akkor volt kb az osztálykirándulás is, szóval akkor is csak az élmény miatt mennék vissza arra az időpontra, mert jó volt. Meg szeptember 1-re. Azon lennék, hogy mihamarabb beilleszkedjek az osztályba (végre sikerült, de később, mint vártam), és komolyan elgondolkoznék, hogy akkor most mit is akarok az élettől... és aszerint tanulni, aszerint választani egyetemet, fősulit.

*Ha 4 évvel ezelőttre: 4 évvel ezelőtt kezdtem el a középsulit. Ha lehetne, az egész középsulit újra kezdeném! Azon lennék, hogy egy normális jövőképet alakítsak ki önmagamról, és már 14 évesen tudjam, vagy legalább sejtésem legyen arról, hogy mi akarok lenni. Meg elkezdenék beilleszkedni az osztályba, a normálisakkal lennék.

De ha lehetne, mindenképp kb úgy általános iskola 1. osztályába mennék vissza. Ha lehetne, inkább az ált. sulit kezdeném újra. Leginkább azért, mert akkor még élt az apukám. És azért, mert akkor nem hagynám, hogy piszkáljanak, és ismét az, amit a középsulinál is írtam: azon lennék, hogy normális jövőképet alakítsak ki magamnak.

De sajnos az időutazást még nem találták fel... pedig milyen jó lenne. :(

2014. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1994-be visszamennék és kinyírnám Frederik De Klerket.
2014. márc. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Visszamennék 1900-ba és kinyírnám Hitlert xd

Ami persze paradoxon,mert ha kinyírom,nincs rá okom,hogy visszamenjek kinyírni.

2014. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!