Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az összes Dominik idióta? No...

Az összes Dominik idióta? No offense.

Figyelt kérdés
Lehet hogy nem igaz, de ismerősi körömben csak gyökér Dominikokat ismerek, és ahogy megkérdeztem pár távolabbi ismerősömet, akik más Dominikokat is ismernek, és arra a megállatásra jutottunk, hogy az összes Dominik a társadalom szégyene. Hozzászólásban várom azon Dominikek jelentkezését, akik érdemesnek tartják magukat az életre, és ezt indokolni is tudják, akit esetleg megsértettem, azoktól elnézést kérek, de gyanúm sajnos elég megalapozottnak látszik :/

2014. márc. 7. 09:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Én meg még szerény Ivett/Yvette -tel nem találkoztam még.
2014. márc. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Én ismerek kettőt, az egyik teljesen normális; a másik még csak 5 éves, de vele sincs gond.
2014. márc. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Én ismerek egyet aki nagyon gyökér...
2014. márc. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 *Nekomimi* ***** válasza:
60%

Ez fura.

Unokahúgom férje is Dominik és hát elég irritáló egy pasi. Magyarul, tényleg egy nagy gyökér.

2014. márc. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
49%
Saját gyerekének hülye nevet általában csak valami nagy gyökér ad, és tőle nincs más, amit el lehetne lesni.
2014. márc. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Én is ismerek egy Dominikot ő nem gyökér, vagy csak velem nem?
2014. márc. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
60%
Hát hallod, most, hogy mondod, full igazad van... :O
2014. márc. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is van dominik ismerősöm, az egyik normális, rendes gyerek, a másik kb. 10 éves, neki sajnos nincsenek barátai, kiközösítik. Ő sem gyökér.
2014. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Egy osztálytársam volt ilyen nevű, és egy másiknak az öccse, akiket ismerek. Mindkettő szégyenletesen viselkedett, és mellette még rendkívüli intelligenciaszintjük is volt. Arról ne is beszéljünk, hányszor volt fegyelmijük és hányszor volt olyan, amikor rendőrök hozták be őket az iskolába. Engem meg azért vertek, fenyegettek és megszóltak szinte naponta, mert én normálisan tanultam, felvettek a város legnehezebb gimijébe, ők meg csak egy szakiskola gyűjtőjébe kerültek, és nem voltak olyan ügyeim, mint nekik. Meg azért, mert külsőre nem az ő ízlésük voltam.


Anyám unokatestvérének a gyereke is ezt a nevet kapta, ő viszont még alig él, szóval róla még nem lehet ilyet megállapítani.


De ezek alapján én is úgy vagyok vele, hogy ez a név megmutatja az illető személyiségét a legtöbb esetben.

2014. márc. 13. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
21%
Hallod tényleg.. Kettő Dominikot ismerek, és mindkettőnek van baja..
2014. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!