Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki felemeli a kezet az...

Imsexy kérdése:

Ha valaki felemeli a kezet az "orrom" elott, rogton osszehuzodom, s megijedek ettöl, pedig nem szandekozik megütni. Mi lehet ez? Van mas is igy?

Figyelt kérdés

regen apum ugy "nevelt" bennunket hogy ha valami rosszat csinaltunk ütött bennünket. legyen az pofon az ebednel mert nevettem vagy rosz jegy.

egyszer ugy megrantotta apum a kezem hogy par napig mozgatni sem tudtam, csak logott a bal kezem. orvosnal nem voltunk, mert akkor meg kicsi voltam, s nem ertem fel esszel. csak igy vissza emlekszem erre homalyosan.


furan neznek ram az emberek ha ilyesmi törtenik.marmint pl ha valaki magyaraz valamit s kezzel mutogat en pedig igy reagalok.


hogy magyarazzam ezt nekik ha nem akarom mindenkinek az orrara kötni hogy mi volt regebben?



2014. márc. 13. 00:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy sablonosnak fog hangzani, de keress fel egy pszichológust.
2014. márc. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Komolyan? :/
2014. márc. 13. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:

mert bántalmaztak téged, emiatt lett egy ilyen feltételes reflexed, ezek normális dolgok ilyen traumák után


pszichológus tényleg segíthet, ha a profiljában a bántalmazottak is benne vannak, mert sokuk sajnos nem tudja kezelni az ilyen helyzetet (tapasztalat)

2014. márc. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( szoval ez trauma lehet?
2014. márc. 13. 02:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Testvérem és én is ilyenek vagyunk, pedig őt soha nem ütötték meg, engem pedig csak nagyon ritkán. De ő "különleges", én meg eléggé paranoiás és mániákus tudok lenni, sok olyasmitől rettegek, amitől nem kéne. Gondolom ezért van. De egyébként csak reflex, igazából nem számít, hogy trauma vagy valamilyen defekt okozza, kinőni nem igazán lehet, meg mi legalább gyorsabban reagálunk. Ha furán néznek, akkor meg hadd nézzenek, nem kell nekik magyarázkodni. :D
2014. márc. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ezt úgy hívják, hogy tanult reflex
2014. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!