Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ért itt valaki a személyiségza...

Ért itt valaki a személyiségzavarokhoz? Nem tudom eldönteni valakiről, hogy mi illik rá.

Figyelt kérdés
Elnézést, de nem itt, hanem privátban szeretnék írni az illetőről, mert elég személyes dolgok is vannak.

2014. márc. 13. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg írhatsz privát, ha akarsz, megpróbálok segíteni.

De azt tudnod kell, hogy nem egyszerü az ilyesmit meghatározni, pár dologból nem lehet eldönteni, hogy van-e személyiségzavara, illete, hogy milyen.

2014. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz nekem is, ha tudok, segítek.
2014. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, nekem is írhatsz.
2014. márc. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is
2014. márc. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a segítőkészséget. Akinek nem írtam, elnézést, de olyan sok emberrel nem akartam levelezni.


Azt hogy majdnem mindenből van az illetőben egy kicsi, már eddig is tudtam a neten talált összefoglalókból. Főként a NÁRCISZTIKUSSÁG dominál nála, de van benne egy kicsi antiszociális, borderline, elkerülő, hisztrionikus, kényszeres, paranoid, skizotíp vagy skizotípiás személyiségzavarra utaló vonás is.


Inkább egy szakember véleményére lettem volna kíváncsi arra vonatkozóan, hogy hogyan lehet az ilyen emberen segíteni, és mit tud tenni egy barát.

2014. márc. 18. 12:12
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam meg, hogy nem személyes barátságról, csak netes levelezőpartneri viszonyról van szó. Így lehet valamit kezdeni vele?
2014. márc. 18. 12:22
 7/7 anonim válasza:
Nekem is írhatsz, én eléggé értek az ilyen dolgokhoz. Segítek szívesen.
2014. ápr. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!