Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem veszem észre magam,...

Miért nem veszem észre magam, miért bántok meg másokat?

Figyelt kérdés

Napközben néha hangoskodok a suliban és csak nagyon ritkán hallom meg saját magam.. Szeretnék csendesebb lenni, meg gondolkodni mielőtt beszélek.

Hirtelen haragú vagyok néha és sokszor megbántottam a szavaimmal az egyik "barátnőmet" és nem értem hogy most min megyek keresztül... Mit csináljak? Most akkor egy rossz embernek számítok??

Én nem akarok mindig ilyen lenni, csendesebb szeretnék lenni és kedves is de nem tudok valahogy olyan lenni mint a többi lány és ez nagyon aggaszt.... Pszichológust már látogattam kisebb koromban de nem tetsett mert nem mindig szeretem kibeszélni ami bánt csak ha olyan a kedvem.. Kifogom ezt nőni??? Elegem van magamból és néha csak felpofoznám magamat..


16/lány



2014. márc. 14. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt kinyitod a szádat, lassan számolj el 10-ig, ha még mindig aktuálisnak tartod, hogy beszélj, akkor kezdd újra a számolást.
2014. márc. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően ilyen nagyszájú,hangos természeted van,ami nem lenne baj,ha nem bántanál meg másokat vele.Változni nem nagyon tudsz,maximum megtanulni viselkedni,meg visszafogni magad.Mielőtt megszólalsz,próbálj meg arra koncentrálni,mi lesz,ha kimondod,amit gondolsz.
2014. márc. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy rossz ember, biztos, hogy értékes ember vagy, csak egy kicsit tanulj meg magadon uralkodni, próbálj meg nem szókimondó lenni, ha valaki beszól, vagy rosszat mond rád, gondold például ezt, hogy:"A francba megér ez annyit, hogy egyáltalán foglalkozzak vele?!"

Sok sikert!

2014. márc. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szerintem ki fogod nőni. Nagy részt én is kinőtte azért néha még szoktam bunkó lenni, öntudatlanul mondok valamit és utána esik le mit mondtam addigra már sajnos mind1.

Szerintem ez olyan mint a köröm rágás vagy valami rossz szokás. Utána majd le szoksz ezekről...

2014. márc. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!