Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mást is idegesít, ha a környez...

Mást is idegesít, ha a környezetében valakit agyonkényeztetnek?

Figyelt kérdés

Nem az zavar, hogy engem nem, csak hogy látom, hogy lesz egy újabb erőszakos, rámenős, akaratos élőlény körülöttünk, aki totál életképtelen lesz, és elvár később mindent már.

Kutya, macska, kisgyerek, stbstbstb...



2014. márc. 16. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Huu ne is mondd.Ütném őket.Lehet nem tehetnek róla de mikor már van annyi esze a gyereknek,hogy tudja mi a szitu és rá is tesz 2 lapáttal na akkor én is adnék neki.

Sajnos a környezetemben is van ilyen gyerek és sajnos sokat találkozok vele de ütném állandóan mert még szemét is ennek következtében.

2014. márc. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kerdest en is feltehettem volna.En sem szeretem,ha valakit agyonkenyeztetnek-es ezt nem irigysegböl mondom-mert ezaltal az illetö arrogansa,ramenösse valik.De ugyanakkor az ilyen szemelyek esnek pofara a legjobban,amit meg is erdemelnek.Nekem is van a környezetemben egy-ket illetö,akik mindenütt azt hiszik,nekik mindent lehet,de persze ök sorra kapjak a pofonokat az elettöl.Elöbb-utobb rajönnek(jobb esetben),hogy nem körülöttük forog a vilag.
2014. márc. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar,ha ezáltal nagyképű,nagszájú,arrogáns kis hülyegyereket nevelnek a csemetéjükből a kedves szülők.
2014. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem csak azért zavar mert ezekből az emberekből teljesen életképtelen emberek lesznek akik különböző munkahelyeken intézik az én dolgaimat. Semmihez sem értenek és még ha én felvilágosítom őket, de tényleg tök normálisan hogy legyen kedves nézzen már jobban utána mert nem úgy van ahogy mondja hogy spóroljuk már meg az újabb találkozást és ne fárasszuk egymást tovább. Akkor még ő van felháborodva és én vagyok a szemét. Amikor aztán kiderül hogy nekem van igazam semmi istenítő dolgot nem várok még csak azt sem hogy elnézést kérjen de hogy még mindezek tetejére még flegmázik is velem hát az beteszi a kaput. Akkor meg bírnám pofozni őket! Ehhez hasonlóval sokszor találkozom és szívatnak meg. Nem vagyok rosszindulatú meg szemét se és azt is megértem hogy sok idiótával kell nekik foglalkozni de ha én normálisan szólok akkor ugyanezt elvárom! Egy idő után be fog telni a pohár és innen üzenem hogy akinél eldurran az agyam azt tuti bemártom úgy a cégénél hogy nem képes ellátni a munkáját hogy biztos repülni fog. Azért kapja a fizetését hogy az én dolgommal megfelelően foglalkozzon. Tudom mindenkinek vannak gondjai meg bajai de azt hagyja otthon!
2014. márc. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!