Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van, az hogy megérzem...

Miért van, az hogy megérzem azt, hogy jó vagy rossz fog történni?

Figyelt kérdés
Lényegében annyi, hogy kb fél éve, hogy megérzem a dolgokat.. megérzem azt ha valami rossz fog történni és azt is hogy valami jó.De ezen belül azt is hogy kivel kapcsolatosan és egyszerűen nem értem, hogy ez hogy lehetséges..Mert ha úgy érzem valami rossz fog történni napokig nem tudok aludni és csak ezen töröm a fejem és mire végül elelejtem akkor történik meg az a rossz dolog vagy jó amit éreztem.

2014. márc. 16. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Egy kibszot orákulum vagy!
2014. márc. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, fogadd el és kész.
2014. márc. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert túl sok ehhez hasonló filmet néztél meg amikor a jósokat hívtad akik a tv-ben varázsolnak akkor ők túl sok energiát küldtek neked. Ez tuti hogy ezért van!
2014. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Ne érezd magad egyedül mert velem is az utóbi napokban ilyenek történnek. A régebbi időkből ugranak be képek az agyamba ami pár percen belül a jelennel összefüggésbe kerül. Vagy ha valami fog történni egy fullasztó bizsergő érzés jön a gyomromban. Én nem tudom megkülönböztetni, hogy jó-e vagy rossz fog történni. Nekem is rossz érzés és valahogy nem látom benne a viccet. Én elmondtam a szüleimnek akik csak azt mondták, hogy " érdekes". És nem a TV teszi ezt mert pl. én konkrétan nem is nézek TV-t hanem inkább olvasással könyvekkel foglalom le magam.


15 L

2014. júl. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!