Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A párom munkamániás! Mit...

A párom munkamániás! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Szóval,kevés időt töltünk egymással.Egyszerre érünk haza a munkából így azt a kis időt együtt töltjük míg eszünk.Aztán elmegy autókat szerelni a közeli műhelybe így csak késő este jön haza.Ez a mániája a sajátját is állandóan bütyköli.Egy porszemet nem enged meg rajta.Persze hulla fáradt mindig,issza liter számra a kávét,olajtól bűzlik a fürdőszoba meg szinte az egész ház.Ilyenkor mindig durvább velem is,kioszt sokszor indokolatlanul.Hétvégén is szinte csak este vagyunk együtt.Nekem nagyon hiányzik a társasága mert alapjáraton véve egy nagyon jó ember csak nem veszi azt észre,hogy ezzel elveszthet engem.

Nem tudom mit kellene tenni,a beszélgetés nem sokat segített.Két éve élünk együtt.(én 24N ő 25F)

(Ezt a kérdést én tettem ki a családi kategóriába csak nem kaptam egy választ sem.)


2014. márc. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt így elmondod neki.
2014. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
e-mailban elküldöd neki ezt a kérdést.
2014. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg mi lenne, ha azt mondanád neki, hogy akkor most én is lemegyek veled szerelni és akkor segítesz neki amiben tudsz az autó körül és ha látja az igyekezetedet, akkor rádöbben, hogy többet kéne veled foglalkoznia.

Persze ez csak egy ötlet, lehet nem válik be, de egy próbát megér.

2014. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. márc. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!