Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha a szobatarsamna...

Mit tegyek, ha a szobatarsamnak folytonosan budos a szaja?

Figyelt kérdés
2014. márc. 21. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:
miért zavar ez annyira tégedet? Ha nem akarod megbántani, nem igen tudsz mit tenni, csak azt hogy elkerülöd.
2014. márc. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem sok mindent tudsz tenni, vagy elkerülöd, vagy elviseled, vagy szólsz neki, de akkor nagy az esélye hogy megbántod
2014. márc. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Angelik@ ***** válasza:
Mikor beszélgettek, próbálj megtartani egy bizonyos távolságot. Ha közeledik, lépj rá a lábára. Szerintem ez használhat, hogy távol tartsd a száját.:D
2014. márc. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Két hétig egyél hagymát és ha van pofája felhozni, akkor te is megemlítheted a fogmosás, tictac, rágó, fogorvos és egyéb kivizsgálásra való javaslatodat.


Ha nem szeretnéd, hogy továbbra is a szobatársad legyen, akkor megemlítheted úgy is, hogy hé, rohadt büdös a szád, rohadnak a beleid vagy mi?


Eljátszhatod az aggódósat is. Már egy ideje azt tapasztalom, hogy jellegzetes szaga van a leheletednek és ez akár komoly betegség jele is lehet. Szerintem menj el orvoshoz.


Cukorbetegség – acetonszag.

Vesebetegség – ammóniaszag.

Májbetegség – friss hús szaga.

Mérgek felszívódása a szájban – a méregtől függően.

Éhezés, böjt, fogyókúra – a zsírégetéssel járó keton jellegzetes szaga.

Mandulagyulladás.

Fül-, orr-, gégegyulladás.

Orrsövényferdülés.

Nyelőcsődaganat.

Reflux – gyomorból visszaáramló gyomorsav kesernyés szaga.

2014. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké :D :D köszi :D remélem sikerrel járok ;)
2014. márc. 24. 22:53
 6/7 anonim válasza:
Szia, nekem is ez a gondom de a parommal, en sem akarom megbantani, probaltam celozgatni az nem segitt mert a celzast nem ertette, van hogy megkerem menjem fogat mosni, de akkor csak feluletessen megmossa es jon lehelni, hogy most mar jo?!, mindig kerdezem kell e rago, az a valasza nem szereti, amikor mar szornyu a szajszaga hatralok es mondom budi vagy, de erre sem reagal, mar multkor mondtam neki hagytam a mosdon kulon neki fogkozri fogkefet hasznalja, 1 szer kiprobalta mert konyorogtem, azota sem mert nem jo neki. Egyszeruen nem mossa a fogait es nem is akarja, nem tudom mar mit monjak neki vagy tegyek de persze ugy, hogy ne sertsem meg. Egyszeruen kijelentete neki nem budos a szaja.
2014. ápr. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
50%
mosd meg a fogat:) egyebkent en mindenhol buzlok,hihetetlenul budos vagyok nemtudom mitol van SZAGLOK baz.dmeg.!!!!
2014. júl. 9. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!