Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért imponál manapság egy...

Miért imponál manapság egy férfinak az, ha kapcsolatában a nő anyagilag megáll a saját lábán (pl. van saját autója, lakása, nincsenek adósságai) s nem kér még kisebb összegeket sem a férfitól: kozmetikára, ruhákra, gyereknek, stb?

Figyelt kérdés

Itt most nem jön a képbe a vagyonhajhász, vagy pedig a tudatlan, eltartásra vágyó szőke nő típusa.

Aki arra készül, hogy a kérdezőt fölöslegesen jellemezze, inkább fogja vissza magát, előre is köszönöm.



2014. márc. 30. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát pont ezért, mert önállóan megáll a lábán és nem a férfira támaszkodik anyagilag. Szerintem minden nőnek erre kéne törekedni a saját érdekükben. Az az igazság, hogy pénz beszél, kutya ugat. Egy kapcsolatban, aki többet keres, az a góré. Ha egy nő valóban meg akarja őrizni a függetlenségét, akkor gazdaságilag kell elsősorban függetlennek lenni = önálló kereset!
2014. márc. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A jelénlegi fizetések mellett már luxus, ha valaki el tudja tartani az asszonyt, ilyen egyszerű.
2014. márc. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én az ellenkezőjét nem értem, amikor egy nőnek az a legfontosabb, hogy egy férfinak meg legyen mindene anyagilag. Nincs ezzel semmi baj, addig amíg a nőnek olyanok az elvárásai e téren amit ő maga is tud viszonozni.

Amúgy meg a kérdésre válaszolva, ha én anyagilag meg-megvagyok, de nem dúskálók a pénzben, akkor nem akarok én koloncot a nyakamba venni.

2014. márc. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mert ez azt jelenti, a nő nem egy vérszívó, és nem felesleges dolgokra szórja a pénzt, hanem tud spórolni, tud a cél érdekében lemondani dolgokról, tehát lehet vele hosszú távra is tervezni ebben a kérdésben. Megbízhatóságot, komolyságot, áldozatkészséget, tudatosságot, mértékletességet jelez ez a viselkedés.
2014. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

2.

Magyarorszagon egy normal fizetesbol sosem tudta a ferfi eltartani a not.

A nok mindig dolgoztak, vagy allamtol kapott penzen voltak otthon a gyerekekkel.

2014. márc. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert egy nőnek sem imponál egy olyan férfi aki anyagilag nem áll meg a saját lábán. A világ már sokat változott azóta amikor csak az volt a jellemző h apa dolgozik anya meg a háztartást vezeti, de még benne van a levegőben h ez jó, hát kitudja. Mondjuk vidéken még eltudom képzelni de a nagyobb városokban már nemigazán. (lehet h ez tök hülyeség de anyagi vonzat mellett ez jutott még eszembe, bár lehet h csak jó pár film miatt :D Szóval ha én dolgozok és a nőm nem dolgozik de még nincs gyerek akkor nem foglalja le magát egész napra annyira illetve nem fárad el annyira mintha egész nap dolgozna. Akkor a férj hazaállít mint egy mosott **ar a nő akarna vmit amihez a férfinak semmi kedve, ereje hát sztem egyértelmű h a nő félre fog kacsintani és nem feltétlen azért mert ribi csak nem kapja meg amit szeretne, és ez nem is a férj hibája aki napi X órát gürizik. Szóval ez egy ilyen **er szitu, ami nem feltétlen a feleken műlik. Én pl ezért legalább annyira szeretném h napi 8 órája meglegyen és a több pénz több móka ugye.) Bocsi ha kicsit eltértem a tárgytól és/vagy ha félreértettem a kérdést. (amúgy autó, lakás nemfeltétlen kell de azért nehogy már adósságot kelljen fizetnem vki után...)
2014. márc. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért, mert sem főnökasszonyra, sem beosztottra nem vágyik, hanem egy egymást kölcsönösen elismerő kapcsolatot akar.
2014. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Senki nem szeret kiszolgáltatott lenni semmilyen téren, és ezt a normálisabb férfiak meg is értik...
2014. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mert így nincs pluszköltség. Nem kell bizonyítani a nőnek, hogy a férfi tud anyagilag gondoskodni róla, mert az ilyen nőnek nincs rá igénye, szüksége.

Hatalmas tökönrúgás az egónak, amikor kér valamit (normális keretek között) a barátnőd/feleséged, és te nem tudod azt megadni.


Később, ha rendbe jöttek a dolgaim, és lesz "biztos" egzisztenciám, nem fog zavarni, ha kér valamit a barátnőm, de most, mint karrierkezdő, nem tudnám egy anyagilag kevésbé stabil nő költekezését állni.

Nem imponál, ha anyagilag stabil a nő, de jelenleg előny.

2014. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem igazán tudom, de valamire felfigyeltem: miért kellene egy nőnek "kérnie" egy férfitól a közös gyerekre? A gyerek nem a nőé, nem az ő felelőssége.
2014. márc. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!