Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez így itt a gyakorin?

Miért van ez így itt a gyakorin?

Figyelt kérdés

Kiírtam egy kérdést, majd két barátomat megkértem hogy írjak negatív válaszokat.

Az azt követő válaszolók 98%-a mind negatívan nyilatkozott.


4-5 nap múlva kiírtam ugyan azt a kérdést majd a két barátom pozitívan szólt hozzá, és az azt követő válaszok is mind pozitívak voltak!


miért ?


Ezt a kísérletet újból megismételtem más témakörben és ugyan az az eredmény jött ki.


2014. ápr. 3. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
Hazudsz.
2014. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

mert az emberek szeretnek csatlakozni tartozni valahová.


egyébként és is észrevettem már hasonlót. nagyon sok az ismételt kérdés csak másképpen tálalva és mégis eltérőek a ráadott válaszok.

2014. ápr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem csak a gyakorin van így.
2014. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ugyanezt megcsináltuk egyszer mi is. :)

És igen, ez lett az eredménye.

Falkaösztön.

2014. ápr. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az is lehet,hogy azért,mert nem akarják,hogy lepontozzák őket.Meg ugye lehet,hogy azért,mert tartozni akarnak egy "csoporthoz".
2014. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Linkelnéd a kérdéseket kérlek?
2014. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csordaszellem. Illetve szerintem vannak akik másképp vélekednek róla de nem akarják hogy leszólják, lepontozzák érte és vagy nem is válaszolnak vagy olyat írnak amit a többség írt. Persze néha előfordulhat hogy azonos véleményű emberek vannak többségben de nem hinném hogy ez túl gyakori.
2014. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy kérdés linket szívesen fogadnánk szerintem. Amúgy nem feltétlenül igaz ez, nézz be családi kapcsolatok témakörbe. Mik vannak ott :D.
2014. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérjük mindkét linket, adfig egy szavadat sem hisszük.
2014. ápr. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hacsak nem nagyon egyértelmű a téma, általában bőven vannak egyet nem értések a válaszok közt.

Próbáld ki ezt egy tipikus aknamező témában (politika pl. ajánlott), máris kapsz ezerféle vérhányást, függetlenül attól, mit szólnak be a cimboráid.

2014. ápr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!