Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha egyáltalán...

Mit tennétek, ha egyáltalán nem tetszene?

Figyelt kérdés
Járnátok olyan lánnyal/fiúval akinek egyáltalán nem tetszik, esetleg ciki a vezeték- vagy keresztneve?

2014. ápr. 8. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vezetékneve alapján választok párt ..
2014. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 piriiiiii ***** válasza:
Igen. Jártam is már.
2014. ápr. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért mi az a ciki név?
2014. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilván ez most egy igen szélsőséges eset, de példa lehetne mondjuk a Taksony...
2014. ápr. 8. 21:44
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van?Egy normális ember nem a kereszt vagy vezetékneveket vizsgálja hanem az illető tulajdonságait ..aki meg a nevek alapján dönt hogy akar-e kapcsolatot az elég penészes lelkű emberke lehet ..Szerintem neked sem esne jól ha odaállítana eléd egy csaj/ pasi és közölné veled,hogy bocs,"ciki" a neved,nem járok veled ...
2014. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ritka felszínes lehet az aki név alapján szelektál. De amúgy nem járnék olyannal aki egyáltalán nem tetszik, valami muszáj megfogjon benne kicsit.
2014. ápr. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem akartam nagyon személyeskedni, de egy közeli és jó barátom "Furkó" vezetéknévvel rendelkezik, az ő esetét írtam le, mert vele ez megtörtént... először el sem akartam hinni neki, mondván ilyen nincs, hogy valaki ez alapján döntsön... de amint itt is beigazolódott, a döntő többségnek igazából majdhogynem teljesen mindegy a név.
2014. ápr. 9. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Miért nem tetszik a Furkó vezetéknév? Szerintem olyan bolondos hangzású. http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..
2014. ápr. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!