Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet ennek a gondolatomnak...

Mi lehet ennek a gondolatomnak a hátterében: ha lefogyok, mások előtt szégyellem majd, hisz tudják, hogy dagadt voltam, és leküzdöttem magam kisebb súlyra-?

Figyelt kérdés
Nem vagyok dagadt. De nem merek megváltozni. A példát azért hoztam, mert mikor tettem magamért, és a külsőmért, akkor nem mertem "vállani" magam. Nem merek pl. jól tanulni, sikereket elérni, mert nem akarom, hogy lássák, hogy sokat teszek ezért pl.
2014. ápr. 9. 08:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú de fura kérdés!


Alapvetően az lehet a probléma, hogy rossz környezetben vagy, olyanban, ami nem a küzdelmet, az elért sikereket, hanem a semmittevést, az élősködést, a passzív beleszarást ismeri el. A társadalomnak vannak ilyen kontraproduktív és egyben kontraszelektív részhalmazai. Te valószínűleg belekerültél egy ilyen környezetbe, de megvan benned az igény a kitörésre. Ha eltaláltam, hogy mi a probléma, akkor már te magad is le tudod vezetni magadnak a megoldást!

2014. ápr. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ó, nem ez a helyzet áll fenn. valahogy kiszolgáltatott helyzetben érzem magam a küzdés során :D elég beteges :D de köszönöm a választ, valakinél tuti megállja a helyét, és ha idetéved hasznát veszi, nálam jelenleg nem ez a helyzet áll fenn, a megközelítésed rá viszont nagyon jó:) még gondolkozom, de nem vagyok normális emiatt.
2014. ápr. 9. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismerem ezt az érzést,szar. Ne törődj vele.
2014. máj. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!