Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az IQ le fog csokkenni (elbutu...

Az IQ le fog csokkenni (elbutulok), ha nem vegzek szelleni erofesziteset sok idon keresztul?

Figyelt kérdés
Egyetemet vegeztem, de rossz szemelyisegem miatt nem kapok allast. Mar vagy egy eve. Elit egyetemrol van szo egyebkent. Erzem egyebkent, h mar nem porognek ugy a fogaskerekek, mint regen. attol felek, h vegul még a tanulasi kepessegemet is elveszitem teljesen.
2014. ápr. 21. 00:13
1 2
 1/20 anonim válasza:

az iq lecsökkenni? nem hiszem.

végezz egyszerű matekfeladatokat, ha nagyon félsz.

2014. ápr. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
ha a tévézésed 90% tv2 és retekklub teszi ki akkor már késő már végérvényesen leesett az iq szinted
2014. ápr. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
AZ IQ szinted nem, esetleg felejtesz abból, amit tanultál. A különbséget a kettő között feltételezem érted, szóval nem kell elmesélnem. Javaslom, tanulgasd, ismételd, olvasd át gyakran azt, amit tanultál egyetemen, és akkor az információ megmarad.
2014. ápr. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
56%

Igenis csökkennek a szellemi képességeid, ha nem használod őket. Ha más nem, akkor a koncentrációs képességedből és a gyors problémamegoldó képességedből veszítesz, ami rányomja a bélyegét a teljesítményedre. Az egyetemi anyagot meg el ne kezdd ismételgetni, bakker, nem tudom mi van itt a válaszolókkal.

Ha használni akarod az agyadat önerőből, akkor csinálj online kurzusokat a világ legjobb egyetemein vagy olvass friss szakirodalmat a területeden.

Mi az hogy "a rossz személyiséged" miatt nem kapsz állást?

Mi az az elit egyetem? Harvard?

:P

2014. ápr. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

felmérések alapján az iq teszteken kapott eredmények csökkennek szellemi inaktivitás során.

mivel az iq nem egy egzaktul mérhető, "valós" dolog, így mindenki úgy értelmezi, ahogy akarja.


érdemes fejleszteni a személyiségeden, ha munkát akarsz találni, illetve gyakorold a feladatokat/tanultakat.

2014. ápr. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Valószínűleg igen, szellemileg "tunyább", lassabb leszel. Főleg a kreativitás és az emlékezet csökken ilyenkor látványosan, tudtommal.



Engem is érdekelne, hogy mit takar a "rossz személyiség" és az "elit egyetem". Felteszem külföldön végezted, ez megmagyarázná, hogy miért nincsenek ékezeteid.

2014. ápr. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Telorol irok, azert hanyagolom az ekezeteket.


BME-n vegeztem. Igaz csak alapszakon.


Szemelyisegproblemak: furcsa vagyok, nehezen ismerkedem, megbantok embereket akaratlanul is, emiatt alacsony az onertekelesem. Egyedul elek, alig erintkezem emberekkel. Teljesen lezullottem.

2014. ápr. 21. 16:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Ezek nem IQ-csökkenést mutatnak, hanem inkább mintha az EQ-dról lenne szó. Annak lehetnek ezek a jelei, hogy keveset vagy társaságban, keveset érintkezel, nem érnek társasági ingerek.
2014. ápr. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
a társaság nem fog engem jobb emberré tenni, szóval ez nem oldja meg a problémát. Emberek közt is furcsa vagyok. És nem ugy kell elképzelni, hogy meg se szólalok, hanem egyszerüen ahogy kezelem az emebreket meg ahogy megnyilvánulok az nem jó.
2014. ápr. 21. 19:47
 10/20 anonim ***** válasza:
A kommunikáció soft skill, tanulható, elsajátítható, fejleszthető. Rengeteg embernek (pláne a BME-n) nagy szüksége is van, hogy gyúrjon a soft skilljeire, különben semmire nem viszi az életben. Pont ezért rengeteg szakkoli és csoport (pl BEST) foglalkozik ilyen tréningekkel, neked is ajánlom, hogy nézz utána néhánynak.
2014. ápr. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!