Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleg férfiak miért viselked...

A meleg férfiak miért viselkednek hivalkodóan?

Figyelt kérdés

Elég nehéz leírni pontosan ezt a viselkedési fajtát, de lényegében a viselkedése elárulja, hogy meleg.


Ahogy beszél, pl jaj de ari, ilyet egy férfi nem mond. Illetve a gesztusai nem normális viselkedést tükröznek. Én nem vagyok meleg, csak érdekel, hogy miért így viselkedik egy homoszexuális emberek, szándékos, vagy genetikai?


Azért is furcsa ez mert egy hetero embernek -nek nem változik meg a viselkedés ha hetero egy melegnek miért?



2014. ápr. 21. 00:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
túl sok a hiba ebben a kérdésben...xd
2014. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
az ismerőseid kb 10 %-a nem hetero, az itt leírt viselkedést hánynál tapasztaltad? a hülye sztereotípiák helyett meg kéne ismerni az embereket, nem hülye véleményt alkotni
2014. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 moonlightsentinel ***** válasza:
91%

A heteró férfiak miért viselkednek hivalkodóan?


Elég nehéz leírni pontosan ezt a viselkedési fajtát, de lényegében a viselkedése elárulja, hogy heteró.


Ahogy beszél, pl. de király verda, vagy jajj de meghúznám azt a puncit, ilyet egy normális férfi nem mond. Illetve a gesztusai nem normális viselkedést tükröznek. Én nem vagyok heteró, csak érdekel, hogy miért így viselkedik egy heterószexuális emberek, szándékos, vagy genetikai?


Azért is furcsa ez mert egy meleg embernek -nek nem változik meg a viselkedés ha meleg egy heterónak miért?


(Am google translatorral fordítottad a kérdést? Mert úgy van megfogalmazva.)

2014. ápr. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
6%
Nekem volt egy osztálytársam, aki speciel tagadta melegségét, mégis minden megmozdulásában arról tanúskodott, hogy az, gondolom, az ilyen esetekre értette. A járásán is látni lehetett, ha látott ismerőst, nem intett, hanem látványosan integetett, gondolom, mindenki tudja, milyen a csúnyán mondva "meleges" (mert a bé betűs szó tilos :D) integetés egy férfitól, és nevetés közben a mellkasára tette a kezét, és felemelt állal, hangosan hahotázott, még karácsonyi osztályon belüli ajándékozáskor is "boldog karit" mondott, csakhogy kielégítsem azon felmerülő kérdéseket, mik lehettek azok az árulkodó jelek :D Persze, nem mondom, hogy nem alakulhat ki ez a fajta viselkedés más miatt is, de azért az ilyenek sorozata már feltűnő.
2014. ápr. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
9%
talán azért mert búzák
2014. ápr. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
78%

Ne általánosíts nem mindegyik ilyen. Szomszédomék is melegek de meg nem mondani, hogy azok. Abszolút normálisan viselkednek csak azok tudják, akiknek elmondják egyébként nincsenek azok a bizonyos jelek.

Egyébként ezt a fajta viselkedést nem hivalkodónak nevezzük hanem nőiesnek vagy feminimnek.

A hivalkodó viselkedés mást jelent.

2014. ápr. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
Te ezt gondolom a filmekben láttad, mivel a melegek csakis a filmekben viselkednek így, ami elég szomorú. Én sok meleg embert ismerek (nőket, férfiakat) és mind ugyanolyanok, mint mi. Semmivel sem mutatják ki és főleg nem hivalkodnak vele. Egy meleg barátom sem mondott még olyat, hogy jaj de ari, nem húzott feszülős pink pulcsit, és mindig normálisak a gesztusai. Ellenben nagyon sok olyan páwa majmot látok nap, mint nap, akik HETERÓK, és női gatyát vesznek fel, mert most a szuperfeszes a menő, meg ha valaki 40 kiló fiú létére, meg felzselézik cerkába a hajukat, csillogó kristály fülbevalójuk van, és V kivágású pólójuk, emellé pedig rohadt nagy szájuk. Na, az ilyenek mind heterók, csak épp el vannak b**va agyilag meg stílusilag. Tehát összefoglalva: amit te itt leírtál a kérdésben, az egy hatalmas hülyeség, semmi alapja nincs (csak a buta sztereotip filmek meg az általános elfogadás hiánya), és valószínűleg nemhogy több, de egy meleget sem ismersz. Egy ember viselkedését, beszédét, gesztusait nem a nemi beállítottsága határozza meg, hanem az intelligenciaszintje, meg a nevelés, amit kapott, már amelyik kapott. Ennyi. Ja, még valami: mivel az emberek nagy százaléka sajnos agresszív, homofób visszamaradott csökevény, akik szerint a melegség bűn, betegség, és undorító, ezért a homoszexuálisok legtöbbje még a leghalványabb jelét sem meri kimutatni, mert tudja, hogy bántani fogják érte.
2014. ápr. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
82%

A legtöbb meleg titkolja, hogy meleg, sőt túlkompenzálja.

Ha ismernéd a meleg szubkultúrát tudnád, hogy a legnagyobb buzák a kigyúrt, macsós, über férfias barmok közül kerülnek ki.


25\Leszbikus

2014. ápr. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Értem, most már látom a kérdésemnek nem sok értelme volt. Mindenesetre azért köszönöm a válaszokat.
2014. ápr. 21. 11:01
 10/22 ftf1983 ***** válasza:
56%
100% sztereotípia a kérdés. De amúgy való igaz, hogy jó pár heteró pasi viselkedése ezerszer idegesítőbb, mint bármelyik meleg viselkedése. Ez az én vagyok kemény tökű macsó, holott csak egy primitív agyatlan paraszt és ezzel csak a hozzáhasonló primitív parasztokat nem irritálja minden más normális embert igen...
2014. ápr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!