Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Le lehet valahogy győnzi a...

Le lehet valahogy győnzi a kisebbségi érzetet?

Figyelt kérdés
Itt állok érettségi előtt, sofőrsuli vizsga előtt, augusztusban kezdpdik a nagybetűs élet, az egyetemi évek kezdetét veszi. Rettenetesen félek, szinte állandóan görcsben áll a hasam, mert mindig azt akarták elhitetni velem hogy nyámnyila vagyok, hogy nem vagyok képes semmire. Gyerekkoromban nem sok volt megengedve nekem, emiatt borzasztóan csendes ember lettem, magányos. Nagyon félek az egyetemmel kapcsolatban is, mivel külföld, meg ahogy elnéztek túl vagány fiatalok lesznek az osztálytársaim. Én nem vagyok vagány csaj, visszahúzódó vagyok, nem vagyok a táncparkett, se a diszkók ördöge, egyszerűen nem tudok folyton csak a bulira gondolni. Ilyen szempontból nagyon koraérettnek érzem magam, hogy legszivesebben átlépném ezt az egészet már és dolgoznék és építeném szépen az életem. Rettegek, minden napom szinte gyomorgörcs.

2014. ápr. 21. 10:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat : *győzni
2014. ápr. 21. 10:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Ilyen vagyok én is sajnos, de egy jó pasi ezen segíthet! A párom mellett sikerült kibontakoznom, most is sokmindentől félek, de dolgozom, együtt élünk, eltartjuk magunkat. A találsz valakit aki szeret, nem leszel magányos, és bocs a kifejezésért, de nem fog a többi lány lúzernek tartani. Szerintem nem vagy az, de sajna nehéz eg olyan közösségben megfelelni ahol mindenkinek más az értékrendje. Azért menj el velük bulizni, nem kell berúgnod, nem kell tombolnod, csak lássák hogy érdekelnek téged.
2014. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen nagybetűs élet ? Még tanulni fogsz.
2014. ápr. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lollystarfull válasza:

Ha nincs egy kicsi önbizalmad sem,akkor megette a fene az egészet!

Mivel ilyeneket mondanak,pont ezért kell megmutatnod,hogy igenis képes vagy rá és nem vagy nyámnyila!

Légy erős és ne adj mások véleményére! Élvezd az életed és minden jön magától! :)

2014. ápr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!