Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érdekel annyira mások...

Miért érdekel annyira mások véleménye?

Figyelt kérdés
Féllek attól mit gondolnak rólam mások, ha kimegyek az utcára, bemegyek egy kávézóba, ahol ismerősöket látok azonnal ez jár az eszemben. Most egyedülálló vagyok és a Barátnőmmel és a pasijával gyakran járunk el együtt bulizni...ilyen kor azonnal az jut eszembe, hogy biztos azt gondolják én vagyok a felesleges harmadik, meg hasonlók...van egy fiú haverom...kiskorunk ota ismerjuk egymást...ha vele vagyok és látnak az ismerőseim rögtön arra gondolok, hogy biztosan azt gondolják, hogy járunk...miközben nem...Ezáltal kezdem eltaszítani magam körül azokat az embereket akikkel tényleg jóban vagyok. Egyre kevesebbet járok el otthonról, csak, hogy neh találkozzak vmelyik "helyi menő csávóval". Mit tegyek, hogy ne érdekeljen ennyire mások véleménye???

2014. ápr. 21. 22:45
 1/2 anonim válasza:
100%
Ezt magaddal kell elintezned :) gondolj bele... Mit változtat az a te életedbe,ha valaki pl. kibeszél a hatad mogott? Attol neked nem lesz rosszabb:) az embereknek van véleményük. Eld a sajat életed es ne foglalkozz masokkal:)
2014. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ez az emberi kiváncsiság és ez nem baj mivel a kiváncsi emberek fedeznek fel valami fantasztikusat :D
2014. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!