Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket zavar ez a szöveg?

Titeket zavar ez a szöveg?

Figyelt kérdés

Amikor valaki valami édességet eszik, és azt mondja, hogy bűnözik. Ettől én teljesen a falra tudok mászni. Tényleg akkora ideg jön belém, hogy legszívesebben ütnék.

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

Ez a kérdés is. Megy a sírás, hogy miket összeettek.

Ja, és a linkelt kérdés válaszolói ha olvassák ezt, ne sértődjenek meg.



2014. ápr. 22. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is a falnak megyek tőle. Főleg, hogy a rendőrségen dolgozom...a bűnözésről kicsit másra asszociálok, mint felzabálni az édességboltot, aztán rinyálni. :D
2014. ápr. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja, kicsit bosszantó. Ha enni akar akkor egyen jó étvággyal, ha meg nem akar, akkor legyen önuralma és ne faljon fel mindent, ami csak elékerül, de bárhogy is, mit kell pár sütin kiakadni, jajveszékelni és bűnözésnek hívni... boldog világ lenne ez, ha a bűnözők összes ártó tevékenysége az lenne, hogy sütit zabálnak otthon :D
2014. ápr. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tekintettel arra az apró de nem elhanyagolható tényre, hogy nem kötelező olvasni az ilye kérdéseket, engem nem zavar.
2014. ápr. 23. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A kérdést példaként hoztam. Az én baráti körömben sajnos elkerülhetetlen, hogy halljam ezt. A válaszokat pedig köszönöm.
2014. ápr. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!