Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek tényleg látszik...

Szerintetek tényleg látszik egy nőn, ha van önbizalma és rendben érzi magát külsőleg, belsőleg?

Figyelt kérdés

Régebben annyira önbizalom hiányos voltam és minden bajom volt a külsőmmel. Sajnos elég csúnya, pattanásos volt az arcom, de szerencsére ez már a múlté.

Azt vettem észre, hogy a férfiak valahogy jobban felfigyelnek rám és néha már elég idegesítően bámulnak meg, ami engem már zavar. Régebben, amikor nem volt önbizalmam sokkal kevesebb férfi nézett meg, most pedig jóval többen.



2014. ápr. 24. 15:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Persze, hogy látszik már az öltözködésben is.
2014. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Az önbizalom, ha valaki elégedett magával az mindig látszik mint ahogy az ellenkezője is.
2014. ápr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Öltözködés nem hiszem, hogy velejárója az önbizalomnak: sokszor a legrövidebb szoknyához a legkisebb önbizalom társul. Elismerésre vágynak, amit maguktól nem kapnak meg.
2014. ápr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
igen
2014. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Át lehet esni a ló túloldalára.
2014. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
42%
Latszik. Sokan mar mar annyira el vannak szallva maguktol, hogy atesneka lo tul oldalara...lehet rajtuk csodalkozni.
2014. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Akinek baja van magával, az állandóan saját magával van elfoglalva, másokra már nem marad ideje. Ezért mások se foglalkoznak vele, vagy ha mégis, nem veszi észre.
2014. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen, pontosan így van.
2014. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
én is magamon tapasztalom, hogy amikor rendben vagyok mindenhogy több önbizalmam van, mint amikor 0-ának érzem magam. igaz, sose voltam csúnya lány, kövér sem voltam(155 cm.emhez 50 kg-nál sose voltam több, de még így is megkaptam főleg általánosban, hogy kövér vagyok és amikor méreckedni kellett mindig csodálkoztak, hogy csak ennyi vagyok-.-") ez lerombolt teljesen. volt olyan aki beszólt, hogy azt az egy fiút is elkergetem magam mellől aki érdeklődik irántam(ez 16 éves koromban volt) most 22 évesen, meg alig bírom levakarni magamról a pasikat, mert gyakorlatilag 0-100 éves korig imádnak.
2014. ápr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Igen, látszik az önbizalom. A helyzettől, egyéntől függ az, hogy mikor mennyit illik mutatni belőle.


Pl. egy buliban egy jó csajhoz illik a szexis ruha, a szexis magatartás tőle dögös, egy csúnya lánytól ugyanez már komikus. Temetésen meg pl. mindenkinek illik szolidan, visszafogottan viselkednie.

2014. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!