Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a jó abban hogy nem vesz...

Mi a jó abban hogy nem vesz vonatra jegyet folyamatosan?

Figyelt kérdés

ismerősöm Huszonnégy éves és nem tudom felfogni hogy miért nem vesz jegyet vonatra amikor lenne rá ideje, van sok pénze. Néha mondom neki vegyél jegyet lesz*rja. Azt mondja hogy úgyse jön kalauz meg hogy nem fog.


Ez mitől van? Mi ez? Miért éri meg neki hogy végig izgulja a vonatutat hogy jön e kalauz leszállítják e vagy megbüntetik stb?



2014. ápr. 25. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
smucig??? amugy a valaszt csak o tudja
2014. ápr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az mi hogy smucig?
2014. ápr. 25. 23:00
 3/7 intrepid ***** válasza:
Skót, sz@rrágó, fukar, takarékos.
2014. ápr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jaaa hát nem tudom gazdagok a szülei ők pénzelik. Tízezer volt nála legutóbb amikor 150 forintos jegyet kellett volna vennie
2014. ápr. 25. 23:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha diák, akkor 90%-os bérlet jár neki a suli és a lakóhely között, csak mondom... :D
2014. ápr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ő baja szerintem, nem vesz akkor nem vesz, ha megbüntetik akkor őt büntetik meg nem téged.
2014. ápr. 26. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak nem a MÁV gazdasági osztályán dolgozol?
2014. ápr. 26. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!