Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt olyan, aki ahelyett,...

Van itt olyan, aki ahelyett, hogy szórakozni volna, otthon ül és azon tűnődik, hogy miért nem megy el szórakozni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 23:25
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%

Volt idő igen.

Ma már nem hiányzik egyáltalán.

Ha neked hiányzik, miért nem mész el bulizni?

2014. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen nem tudok szórakozni.
2014. ápr. 25. 23:33
 3/57 anonim ***** válasza:
100%

Hajjaj, évekig. Aztán rájöttem, miért nem megyek: mert nem érdekel, és egyáltalán nem érzem jól magam azokon a helyeken.


Később arra is rájöttem, miért gondoltam azt, hogy el kell menni. A kortársak adta társadalmi nyomás miatt.


Ha nem szeretnél elmenni, nem mész el, és ez így van jól. Hidd el, sokan vannak még így rajtad kívül, csak nem veszed észre. Fel a fejjel!

2014. ápr. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg azért szoktam itthon maradni,mert ha este mondjuk elmész bulizni az nem olcsó.A másik pedig az hogy minden nap van mit csinálnom,ergo ha úgy nézzük nincs szabadnapom mert minden nap reggeltől estig meló.Szóval ha lenne pénzem is arra hogy elmenjek tivornyázni akkor a munka közbeszól...Na meg általában az sem mindegy hogy hova mikor kivel,jó bulik már ritkán vannak,ha kell egyedül is elmegyek és jót tudok bulizni mert úgy is lesznek ott cimbik vagy ha nem akkor könnyen lehet ismerkedni,haverkodni.Tudod egy idő után már a minőség számít azt meg mindig megvárod.Kitűzöd hogy melyik buliba mész,megvárod és egy marha nagyot partizol!Ha viszont úgy vagy vele hogy minden este jó buli akkor még nem voltál igazán jó bulin! :)
2014. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
Otthon ülök, de nem tűnődök kimozduláson.
2014. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Én elmennék is meg nem is. Nekem az a buli,hogy beülök a kocsimba,végigfurikázok a városon párszor. Néha beugrok a Tescoba üdítőért vagy valami rágicsáért. Megint végigfurikázok a városon,nézem ki hogy mulat. Aztán megyek haza és mérgelődök,hogy hogy lehetek ennyire szerencsétlen.
2014. ápr. 25. 23:41
 7/57 anonim ***** válasza:
77%

az a bajotok hogy nem isztok eleget! :)

De most tényleg! Egyik barátom is otthonülős ,nagyon nehéz kirángatni,de amikor sikerül akkor azért jól szokta érezni magát csak tényleg fóbiás egy picit a tömegtől az emberektől...Ha nem mész el bulizni akkor soha nem fogod megtudni hogy mit hagysz ki!Ha barátok hívnak akkor menjetek nyugodtan mert nem egyedül mész el és legalább a barátaiddal érzed magad jól és még tudtok vigyázni is egymásra!Ha otthon maradtok akkor soha nem fog történni veletek semmi!Ez nem a társadalmi nyomás meg miegymás...Fiataloknak bulizni kell!Így van rendjén! :) Mindenbe bele kell vetni magatokat,élni kell az életet!Ha otthon vagytok akkor sosem történik majd semmi ,de ha kimozdultok akkor tietek lehet az egész világ! :) És nem kell félni a rossz dolgoktól sem,mindenkinek van rossz meg jó tapasztalata is.Nem vagytok egyedül a félelemmel!Csak túl kell lépni a rossz dolgokon és a jóra koncentrálni!

2014. ápr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 A kérdező kommentje:
Ez mind így igaz,ahogyan leírtad,de egyszerűen nincs önbizalmam bemenni egy szórakozóhelyre.
2014. ápr. 25. 23:48
 9/57 anonim ***** válasza:
Ha akarnék sem tudnék inni. Epeköves vagyok és begörcsölök az ilyesmitől. Pedig egy huszonévesnek nem így kéne élnie.
2014. ápr. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
61%
Nem mindenkit tanítottak meg pihenni, kikapcsolódni, létezik ilyen. Azért barátaid vannak?
2014. ápr. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!