Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Borzasztó dührohamaim vannak!...

Borzasztó dührohamaim vannak! Segítség, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van pár barátom akikkel eljárok ide oda, egyikük a szerelmem is egy lány. Na most ha ő elmegy egy másik emberrel akárcsak boltba vagy nélkülem megy el a baráti körünkkel kocsmába akkor én kiakadok. Csapkodok, török zúzok itthon borzalmas dühöm van vagy nem is tudom megfogalmazni nagyon haragszok olyankor azokra akikkel elment a lány!! Nem is tudom egyszerűen olyankor olyan ideges vagyok hogy rettegek megőrülök sírok, földhöz vágom a mobilom, laptopom őrjöngök. Nem kívánom ezt senkinek. Pszichiáterhez járok személyiségzavar miatt és kevert szorongásos-depresszió miatt. Azt mondta amikor már nem tudom elviselni ezt az indulatot akkor vegyek be több nyugtatót.Tegnap volt legutóbb ilyen bevettem négy pirulát és ittam alkoholt is és le tudtam csillapodni nagyjából!


na most ez normális hogy valaki ennyire kiakadjon? Vagy miért jön rám ilyenkor ez az eszméletlen düh, idegesség nem is tudom megfogalmazni remegek egész testemben remeg a szívem ráz az ideg stb

köszi a segítséget ;)



2014. ápr. 27. 13:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ötlet: mivel gyakorlatilag biztos, hogy keveset mozogsz, de sovány vagy egyszerre, ezért most azonnal kimész biciklizni.
2014. ápr. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen a testmozgás majd segít. Fekvőtámasz is jó lesz, vagy pár guggolás. Ez majd levezeti a feszkót.
2014. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

"na most ez normális hogy valaki ennyire kiakadjon?"


Hogy lenne már normális? Pszichiáterhez jársz, ember...

2014. ápr. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Féltékeny vagy + a betegséged is rásegít biztosan.

A testmozgás segít, sportolj valamit minden nap, legalább fuss, vagy ha van rá lehetőséged, vegyél egy boxzsákot, aztán azt püfölheted, ha attól jobb lesz.


Az is segítene, hogyha dűlőre jutnál a lánnyal, mert gondolom nem a barátnőd, nem tudja, hogy hogy érzel.

2014. ápr. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó nagyon köszönöm a válaszod! Lehet beszélni fogok vele, és akkor legalább talán könnyebb lesz valamivel és nem rágódok azon hogy járunk nem járunk stb..


Utolsó köszönöm egyéb tanácsaidat is hát most nyugodtabb vagyok :))

2014. ápr. 27. 14:52
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem önbizalomhiányod van és birtokolni akarod azt a lányt. De ez nem vezet jóra. Mondd el neki, hogy mit érzel iránta, de ha összejön a dolog, vigyázz arra, hogy ne akarj uralkodni felette (birtokolni), mert akkor gyorsan le fog lépni.
2014. ápr. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!