Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet hogy mindenki...

Hogy lehet hogy mindenki szereti? Olyan átlagos.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez a kérdés most elég értelmetlen és gyerekes de van egy osztálytársam, lány. Nála unalmasabb és átlagosabb emberrel még nem találkoztam. Mindig nyávog, vékony, és állandóan arról beszél, hogy ő milyen dagadt, és mindig van valami problémája. De olyan hatodikos szinű(szeret egy fiút de nem szereti viszont, ezért búskomor tekintette ül egész nap, mintha azon nyomban elbőgné magát.) Amikor az osztályteremben van a telefonját nyomkodja. Sok titkát elmondja nekem, szoktunk is beszélni, de egyszerűen olyan unalmas! Nincs benne semmi, ami különleges. Mégis mindenki szeret, pedig nem is igazán beszél, ha meg igen csak vinnyog a fiúknak, és nyávogós. Nem értem hogy szeretheti mindenki, akkora egy tömeg gyártmány! Hogy lehet hogy csak én meg barátnőm látjuk ezt??

2014. ápr. 27. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól néz ki? Mert akkor azért szeretik.
2014. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem. Szerintem egyáltalán nem néz ki jól.. Tele van alapozóval az arca, a szemét erősen festi ki tussal, szemceruzával és spirállal, de nem olyan szépen. Ráadásul olyan mint egy csiga, mindig izzadtnak tűnik a feje. A haja pedig nagyon vékony szálú és kevés
2014. ápr. 27. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Az irigység nem szép dolog ám! :)
2014. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok rá irigy. Engem is sokan szeretnek :))
2014. ápr. 27. 16:38
 5/6 anonim válasza:
általában a fiúk a legfénlékebre és a legcsöndesebbre a legátlagossabra mennek mivel az anyira nem képes otthagyni a párukat mert nem figyelnek rá anyira
2014. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

UPDATE! Tiniként írtam ezt a kérdést. És már értem: akkor se voltak barátai, csak kitette mindig facebookra, meg instára, hogy ezzel meg azzal van. Felszínes kapcsolatai ugyan voltak, rengeteg, de miután vége lett a középsulinak eléggé magára maradt szegény. Most már nem pakolja ki az életét, ami lehet jó jel, plusz hallom hogy mostanában normálisabb.

Ui.: sosem voltam irigy rá, egyszerűen csak nem értettem az egészet, de most már igen

2020. jan. 20. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!