Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy lányként...

Miért van az, hogy lányként egyszerűen nem tudok fiú barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Akármikor elkezdenék beszélgetni egy fiúval vagy azt hiszi, hogy több is lehet köztünk vagy amikor elmondom, hogy van barátom és csak barátkozni szeretnék, akkor teljesen eltűnik minden érdeklődése és esély sincs arra, hogy barátság alakuljon ki. Miért gondolják azt, hogy ha egy lány beszélget velük, akkor egyből járni akar vagy meg lehet fektetni? Nem tudom, hogy bennem van e a hiba, mert nem érzem úgy, hogy bármi olyat mondanék, amiből azt lehetne leszűrni ilyen esetben, hogy én bármi komolyat szeretnék. Mindig egyből megmondom azt is, hogy van barátom és hűséges típus vagyok, tehát ne számítson semmire a beszélgetésen és a baráti programokon kívül. Jó lenne, ha bizonyos helyzetekben lenne egy olyan fiú barátom, akinek kikérhetném a véleményét, hisz teljesen más szemszögből látja, mint én vagy a barátnőim.

2014. ápr. 30. 22:10
 1/10 Nádszálkisasszony ***** válasza:
92%
Valahol ez így természetes! Nekem is volt két nagyon jó fiú barátom, de amikor komoly kapcsolatom lett megszakadt, mert kideürlt szerelmesek voltak belém. Pedig 5-6 éves "barátságról" volt szó.
2014. ápr. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mai napig jóban vagyok a legtöbb sráccal aki nekem tetszett vagy akinek én tetszettem/tetszek. :D
2014. ápr. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Intelligencia kérdése a dolog szerintem; aki ismerkedni, barátkozni akar, az nem fog rád mozdulni, vagy nem fog eltűnni, ha kiderül, hogy van barátod.

Rossz fiúkat fogtál ki, ennyi. Azt viszont el kell ismerni, hogy nem lehet könnyű ilyen fiút találni, viszont nem lehetetlen. (nem önfényezésből, vagy hirdetésből, de én spec ilyen vagyok, van jó pár lány barátom, haverom, akikkel semmilyen körülmények között sem jönnék össze és nem azért mert nem találom őket csinosnak, hanem azért, mert barátok vagyunk és vagy azok maradunk, vagy nem lesz semmilyen kapcsolatunk)

2014. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Én fiú vagyok és nem tudok válaszolni, mert most is a melledre gondolok. Amúgy szerintem, ha eleve ezt sulykolod beléjük, hogy csak barátkozni akarsz, akkor az olyan, mint megtiltani a 4 évesnek a túrórudit. Primitív főemlősök vagyunk, egy csomó dolog és főleg a szexualitás annyira primitív szintjén vannak az emberi elmének, ami irányíthatatlan. Vagy meleg fiúbarátokkal próbáld ki, ha vagy csúnyákkal, vagy anonim módon a neten.
2014. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Próbálkozz a neten. Így szemlytelenebb, vagyis kisebb az esély, hogy megkívánjanak (ami azért természetes). Itt vagyok pl. neked én :) Sokkal jobban kijövök a lányokkal, ami persze nem jelenti, hogy fejben nem képzelek el mindenfélét :D
2014. ápr. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

Most nem teljesen ide tartozik, de pl. ha interjút látok ahol az interjúalany és a riporter is nő, akkor nem tudok olyan jól figyelni a mondandójukra. Ennyire primitív vagyok. Néha direkt nem is nézem meg azokat, ahol mindkét fél nő, r*hadékság, de nem direkt csinálom. Ha meg szép is valamelyik, akkor különösen nem tudok figyelni, arra amit mond, vagy ha ki van festve a körme, miközben politikai témában beszél.

Előzőt kiegészítve tehát, legyél ronda, igénytelen, és keress meleg fiúbarátokat, vagy a neten ugyanezt, amennyire lehet.

2014. ápr. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak lánybarátaim vannak, mellesleg van barátnőm, szóval barátkozhatnánk :)

Mondjuk nagyon ismerős az írásod, lehet beszéltünk már :/

2014. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hűű, köszönöm a sok véleményt! Némelyiken nagyon jót nevettem :D Lehet az is az ok, hogy a barátom jelenleg külföldön van. Volt olyan fiú, akitől megkaptam, hogy ha ennyire messze van akkor nincs is. Akkor mától csak melegekkel állok szóba :D
2014. ápr. 30. 22:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak programozókkal állj szóba, ők úgyis mással vannak elfoglalva. Amúgy napi egy-két óra szintjén én is az vagyok, de nem az a fajta, hogy ne legyen ideje másra.
2014. máj. 1. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
...én pedig fiúként nem tudok lány barátokat szerezni. Még barátnőt sem.
2014. máj. 1. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!