Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, ha valaki...

Mi lehet az oka, ha valaki nagyon megharagudott rám Facebook chaten, de nem hajlandó megmondani az okát?

Figyelt kérdés

Írhattam valamit amire nagyon megharagudott, de fogalmam sincs mi volt az, és hiába kértem rá, az Istenért nem mondaná meg. Csak ennyit mond olvass vissza meg ilyenek, de hiába olvasom vissza, nem tudom mire haragudott ennyire meg.

Ti mikor csinálnátok ezt, hogy nem mondjátok meg valakinek miért haragudtatok meg?


2014. máj. 2. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen példa, az illetőnek azt mondtam, igen, megharagudtam rád, de majd élőben fogom elmondani, hogy miért. Én úgy gondolom, nagyon sok (komoly) dolgot nem a chaten kellene megbeszélni.
2014. máj. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Azért mert már megunt. Egy ideig csinálj úgy mintha nem is érdekelnéd és ha szeret vagy kedvel úgyis kibékül.
2014. máj. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!