Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki az, aki rajtam kívül még...

Ki az, aki rajtam kívül még büszke arra, hogy magyar?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 10:51
1 2
 1/16 anonim válasza:

Biztosan vannak. Mondjuk régebben azért többen lehettek. De engem spec teljesen hidegen hagy. Még mindig jobban érdekelnek a külföldi országok.

Régebben beszéltem néhány külföldivel és szerintük 'gyönyörű' a magyar nyel. Akik pedig komolyan érdeklődnek az ország iránt akkor törit tanulnak. Amúgy semmi különleges dolog nincs itt.

2014. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy vannak, őket szólítottam meg.

Én bármilyen országba is mennék, hazavágyódnék.

2014. máj. 2. 11:10
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
a világon senki
2014. máj. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Miért vágyódnál haza? Csak úgy kérdem :D
2014. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Én büszke vagyok arra, hogy magyar vagyok. Ettől függetlenül ahogy lehet lelécelek innen.
2014. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mert ide köt minden emlék.

Számomra Magyarország tele van természeti, kulturális és történelmi kincsekkel, amiket mind meg akarok nézni.

2014. máj. 2. 11:35
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"Számomra Magyarország tele van természeti, kulturális és történelmi kincsekkel"


Igazad van, másol ilyenek nincsenek.

2014. máj. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
39%
Büszke vagyok, hogy magyar vagyok. Az igazságot nem ordibálják ki a magyarokról, de akinek van elég tiszta nyílt lelke hozzá felfoghatja, és megélheti a magyarság igazi mivoltát. Persze ehhez kell egy kis tájékozódás, mert csak úgy a lebutított ember nem fog rájönni dolgokra, amik nyilvánvalóak. Ajánlom Pap Gábor, Szántai Lajos, Molnár V József, Born Gergely, Géczy Gábor, előadásait megtekinteni. De ha ellenállásra bukkansz magadban miközben ezeket nézed tudd, hogy az ellenállást nem az gerjeszti hanem te magad, az egód. Ha elég nyitott vagy a befogadásra rettentőmódon felszabadultnak fogod érezni magad, és kedved lesz az élethez. Az élet alatt nem az élvezetekre gondolok, hogy még egyet röhögni valami hülyeségen. Hanem arra, hogy cselekedd meg azt ami a jó. Szeretetből. :]
2014. máj. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én se bírnák máshol élni, de szerintem az ember arra lehet büszke amit elért, nem arra ami alapból adott dolog.
2014. máj. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem. Már bocs. :D
2014. máj. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!