Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lehet úgy élni, hogy valaki...

Lehet úgy élni, hogy valaki állandóan önbizalomhiányos?

Figyelt kérdés

Próbálkoztam már de mindig visszaesek. Semmi kirivó nincs bennem. Amire felfigyelnének a fiúk.

Lehet így élni? Vagy hogy lehet ezen változtatni,hogy az úgy is maradjon és ne essek vissza?



2014. máj. 3. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Én amikor elkezdtem dolgozni, akkor változott meg az öltözködésem is, előtte nem hordtam nagyon hivalkodó ruhákat, csak a mai divatnak mégis megfelelőt.

Amikor lett pénzem, drága cipő, ruhák, vastag arany ezüst láncot kezdtem hordani, hogy lássák menő vagyok, be is jött mert bámultak, és nem lenézően, hanem gondolván ennek tuti van pénze.

21F

2014. máj. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj feltűnni, a normális fiúk így fognak észrevenni inkább, mert nem leszel az a feltűnősködő, örökké a központban lenni akaró csaj, amiből millió meg egy van már.

Arra kell rájönni, hogy ugyan annyit érsz, mint akárki más, se többes, se kevesebbet, így semmi alapja annak, hogy ne bízz magadban. Próbálj az élet örömei, apró sikereire figyelni és egyből jobb kedved lesz és nekem elhiheted, hogy egy boldog, jó kedélyű lány/nő nagyon megszépül :)

2014. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én sem öltözködöm túl rongyosan sőt. jó cuccaim vannak.

még sem vagyok ettől érdekesebb senki szemében.

pedig sokszor nyitott vagyok és mosolygok

2014. máj. 3. 18:15
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"drága cipő, ruhák, vastag arany ezüst láncot kezdtem hordani"


cigány vajda lettél? :D

bocsánat, elnézést, nem akartam szemét lenni :)

2014. máj. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jesszus, amit az első írt, már bocsánat, de felszínesség.

Ha egyszer megint rosszul fog menni a sora, akkor mi lesz?

Ilyesmire nem lehet építeni.

Nem ismerlek kérdező, nem tudom ki vagy, de azt biztosan tudom, hogy minden emberi lény ezen a világon nagyon értékes. Egytől egyig. Senki sem kivétel. És mindenki a maga módján egyedi. Mindenkiben van valami különleges. Csak meg kell találnod ezt magadban és ettől leszel eredeti. Az meg, ha valaki eredeti és mer az lenni, az nagyon érdekessé és figyelemre méltóvá teszi az embert, mert manapság nagyon sekélyesen és felszínesen élnek az emberek. Legtöbben aszerint, hogy a társadalom és a média, meg a már agymosott emberek mit mondanak nekik.

Nem elítélendőek ezek az emberek, de sokaknak van pont emiatt kóros önbizalomhiányuk mert nem tudnak megfelelni a közelfogadott normának/ideálnak.

Pont ezért ne törjön le, hogy mit mondanak mások, ne add fel, próbálj meg ne visszaesni, egy idő után biztos, hogy lesznek pozitív visszajelzések.

Lesz olyan aki azért szeret aki vagy.

2014. máj. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet, én is így élek, bár hosszú távon nem biztos, hogy jó lesz, sőt... De kirívónak nem kell lenni.
2014. máj. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-dik és 5-dik válaszolónak igaza van.

egyedi vagy nem olyan mint a 99% ezért vagy különleges.

ha elkezdesz másokhoz igazodni el fogod veszíteni az egyéniséged.

ajánlom figyelmedbe ezt a két videót:

https://www.youtube.com/watch?v=qgdQ2sr6PVE&list=PLdfQDwmSzi..

https://www.youtube.com/watch?v=nKq4C6zDT3Y

2014. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!