Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depresszios vagyok?

Depresszios vagyok?

Figyelt kérdés

Először is elnézést ha rossz helyre írtam a kérdést.

Nem tudom mi van velem. Pár hónapja alig mosolygok, teljesen leterhel az iskola, az edzések meg a kutya. De ezeket nem adnám fel, mert ezek húznak ki a problémáimból. Előtte sem voltam valami társasági ember de most ha lehetne örökre egyedül maradék. Akármire ránézek, amikhez rossz vagy stresszes élmény, gondolat kötődik, azonnal elsírnám magam. Iskolába egyáltalán nem tudok tanulni. Nem tudok kikapcsolni az agyamat, és ha tanulnom kell, bepánikolok hogy ez biztos nem fog menni, és konkrétan addig sírok ameddig rá nem jövök hogy ha így haladok kiállhatok a sarokra is.


2014. máj. 6. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább túl érzékeny vagy. A legtöbb depressziós ember céltalannak látja az életét, és semmire nincsen kedve, valamint azt sem nagyon érzi, hogy valaki is állna mögötte. Ha te úgy érzed, hogy van célod, hogy van miért élned, hogy akad, akinek számára fontos vagy, és hogy akad, amiből erőt meríthetsz, akkor nem vagy depressziós.

16/F

2014. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem nem vagy depressziós. Ez szerintem inkább arra utal, hogy túlterheled magadat egy picit, és lebecsülöd önmagad. A depresszió nem ilyen, akkor inkább érzed azt, hogy nincs semmi hasznod, egyedül vagy, nem fog semmi se sikerülni és a halált találod megoldásnak. Lehet, hogy egy túlérzékeny vagy, nem gondolod?


14/L (a depressziót megjárva)

2014. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!