Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Képpel kapcsolatos kérdés?

Képpel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy srác osztálytársam, akivel jóban vagyunk, persze csak most kezdtünk el összebarátkozni, de már másodjára akart rólam (csak rólam!) képet csinálni, amit persze elhülyéskedtem. Vicces, de szerintem a mai világban ez nem nagyon divat.


Nektek mi a meglátásotok?


Köszi.



2014. máj. 6. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ja, hogy szerinted a kép ma nem divat? Nézd meg a Facebookot...
2014. máj. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy nem egyértelműen fogalmaztam meg kérdésem, de bár benne van, hogy "mire véljem?" a dolgot.
2014. máj. 6. 20:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem erotikus tartalmú képet akar, és jóba vagy vele, akkor mi a gond? Egy egyszerű képpel nem hiszem, hogy nagyon vissza tudna élni. Lehet csak képen akar bemutatni valamelyik ismerősének, a szüleinek, vagy hasonló.
2014. máj. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Csak furcsálottam, mert általában, ha magamból indulok ki, és képet is csinálok egyvalakiről, az egy lány lesz, aki tetszik nekem, ezért furcsállottam. Meg volt egy érdekes megjegyzése, hogy "pózoljak" xD, azt lehagytam.


Köszi a válaszod!

2014. máj. 6. 20:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdés miért akarja képet. Ha jól értem te is fiú vagy, és a szavaidból úgy veszem ki, hogy aggódsz kicsit, hogy esetleg tetszel neki... Nos, nem kizárt.

De lehet hogy a srác imád fotózni, és minden barátját, ismerősét, rokonát fotózgatja. De az is lehet hogy jó fényképarcod van, és ezért szeretne rólad képeket. Ezt vagy kérdezd meg, vagy járj utána, mert ha másokkal is csinálja, akkor nincs gond. Egyébként meg amég nem erotikus tartalmú képeket akar, addig szerintem nincs nagy baj :)

2014. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Más hírességekről rak ki képeket otthon, ő meg lehet, hogy csak a te képedet akarja, mert úgy gondolja, hogy a te lényed nyújt valami olyan pluszt számára ami jó érzéssel tölti el. :P
2014. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

# 6/7 válaszadónak: igen, egy kicsit aggódtam.

Köszönet mindenkinek a válaszért!

2014. máj. 7. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!