Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jól nézek ki?

Szerintetek jól nézek ki?

Figyelt kérdés

[link]


Vélményeket várok. Köszi.


2014. máj. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Egyrészt nagyon rejtőzöl és simán ki lehet szúrni(lásd a szemed), más részt nagyon pózolsz. Fel kéne fedned azt amit rejtesz, még ha nagyon súlyos is, akkor is.Tisztességesebb lenne.
2014. máj. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
kedvesnek tűnsz. Megnéznék rólad egy egész alakos képet, hogy teljes legyen a kép (máskor szolidabban használd a szempillaspirált, ez így katasztrofális) :D
2014. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Én lány vagyok, úgy írok véleményt. :)) Szerintem is a szempillaspirált nagyon vissza kéne fogni, mert összeáll csomókban a szempillád, főleg alul csúnya. Alapból sztem nem nézel ki rosszul bár nem vagy az "esetem", már ha mondhatok ilyet. Elhiszem, hogy tetszik, hogy nagy melled van de nem néz ki jól, hogy annyira fel van tolva. Kivágott felsőt nyugodtan hordhatsz de ne told fel ennyire mert hülyén néz ki. Lehet lepontozni fiúk :DDD
2014. máj. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 savanyújóska ***** válasza:
100%
Inkabb azt mondanam, hogy csak kinez. Erre az az elso gondolatom, hogy "hu, de megfogdosnam", nem az, hogy "hmmm, lehet el keme beszelgetni a gazdival, hogy kozelebbi ismeretseget is kothessek veluk". Ami nekem nem baj, de teged zavarhat...:D
2014. máj. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jajj Brigittám már van pasid, minek ide jössz bókot gyűjteni? Szánalmas.
2014. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Smink nélkül és "kicsit kevesebb mellel" tényleg ne told így fel, sokkal szebb lennél.

Tudod a kevesebb néha több. Szép arcod van, és a szemeid is szépek, meg a dekoltázsod is rendben van, de mivel mindent túlhangsúlyoztál, így nagyon sok lett, és már "annnnnyira szép, hogy csúnya"


Ha a lányom lennél azt javasolnám, hogy menj el egy kozmetikába, és csináltass egy szép szolíd sminket a szemedre, hogy lásd hogy kell.

2014. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Itt szebb vagy szerintem. Nem, nem ismerjük egymást. [link]
2014. máj. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Az alakod pedig nem rossz, bár nem az esetem.

2014. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
magyarul a kérdező, nem azonos a képen látható emberrel!
2014. máj. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az a bankkártya leolvasó az mindenképpen kell ám oda... Nem bírom azokat, akik kirakják mindenüket, amúgy átlagos vagy arcra.
2014. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!