Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igazuk van az...

Szerintetek igazuk van az ismerőseimnek interneten, hogy elkezdenek ócsárolni, kritizálni ezek után?

Figyelt kérdés

Vannak akik iskolatársak és vannak akik idegenek pl. innen az oldalról.

Ha írogatok velük mondjuk azokkal facebookon, ezekkel meg itt üzenetben, és ha általában csak 2-3 szavas, unott válaszokat adnak, azt nem bírom elviselni, és beszólok nekik, hogy mégis mi a bajuk, miért ilyenek velem.

Amire persze sose jön normális magyarázat egyiktől se.

Meg ha facebookon látom hogy fent volt, főleg ha már órák óra fent van mióta ráírtam, és el se olvassa nem is válaszol rá, van hogy megjegyzéseket teszek akkor is, de én jogosnak érzem.

Szerintetek jogosan fordulnak el tőlem ezek az emberek? Mit kéne tenni?


2014. máj. 7. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha olyan stílusban kérdezed meg, hogy: Most akkor mi bajod van velem?, ne is csodálkozz. Ha mondjuk az iskolatársaiddal nem Facebookon próbálnál beszélni, hanem élőben, talán segítene.
2014. máj. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem mindenkinek élete, hogy folyamatosan a facebookon nézze, hogy épp ki írt neki. Nekem a telefonom miatt mindig bekapcsolva van mivel mobilnetem van, de ha kapok is üzenetet nem mindig nézem meg mert nem éppen életemhalálom, hogy ki írt rám. Én is megkaptam már, hogy röviden válaszolok és amúgy k_urvaidegesítő, mert van, hogy nem tudok vele miről beszélgetni meg amúgy se vagyok egy beszédes ember. Szóval irritáló amikor szóvá teszik, hogy miért nem írsz vissza, vagy miért írsz röviden.
2014. máj. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én ilyenkor inkább megkérdezném, hogy haragszik-e rám vmiért az illető, és ha arra sem érkezik válasz, akkor letiltom. Tény, hogy nagyon megalázó, ha válaszra sem méltatják az embert... főleg ha olyanok, akiktől mást vártál.
2014. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!