Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Észrevettétek már, hogy a...

Észrevettétek már, hogy a Kosok főleg a külsőségekre adnak, azokat preferálják, míg a belső értékek nekik semmit nem számítanak?

Figyelt kérdés
Így választanak párt, állandóan az izgatja őket, hogy a külsejükről mit gondolnak mások...

2014. máj. 10. 22:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Tipikus kos vagyok, azok legrosszabb jellemző tulajdonságaiból összegyúrva.

Spec. eset vagyok, mert nekem a belső számít. Az ami a cipő belsejében tipeg.

Megrögzött láb fétisiszta kos vagyok.

2014. máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak a nők, a pasik nem.
2014. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%

Ezt inkább az asztrológiába kellett volna tenned, mivel ott vannak akik hisznek az ilyen hülyeségekben. Komolyan horoszkóp alapján ítéled meg az emnereket 2014ben? És még a középkort hívtuk sötétnek...

Amúgy én kos vagy, és nem sok minden igaz rám a leírásokból. Felszínes pedig pláne nem vagyok. Pont azért nem járok jelenleg senkivel, mert nagyon kevés ember van akivel értelmes témákról lehetne beszélgetni. Mert sok ember ahelyett, hogy a mélyére nézne a másiknak, megpróbálna elemezni a viselkedését, a társadalmat, az egyént, inkább általánosít. Mennyivel egyszerűbb azt mondani, hogy valaki márciusba vagy áprilisban született, ezért kos, ezért felszínes, mint gondolkodni egy picit.

2014. máj. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre. Sok kost ismerek, de egyik sem ilyen. Némelyiknek ritka ronda barátnője van, de mégis körberajongja, oda van érte. Pont, hogy azzal lehet őket megtartani, ha valakinek belső értékei is vannak, nemcsak üresfejű csinibabák. Legalábbis a környezetemben ezt látom.
2014. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!