Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen?

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

Miért vagyok lelkileg ennyire gyenge? Nekem nem megy az ami sok embernek,hogy ha egy fontos emberrel megszakad a viszonya hiphopp túlteszi magát..Én hónapokig magam alatt vagyok, hiába próbálok erős lenni és emberekkel lenni.. nem megy, sírok és az emlékek jutnak eszembe...

Most is ilyen dolgom van éppen, és már ott tartok,hogy semmi nem érdekel, és felkelni sincs kedvem, sírok minden nap... egyszerűen nem megy ,hogy jobban legyek..kérlek ne kritizáljatok,hogy önsajnáltatás vagy bármi, mert nem az, csak már nem tudom mit tegyek.:(


2014. máj. 18. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nos, először is mind mások vagyunk. Mindenki másként dolgozza fel, ha valamilyen formában elveszít valakit. Aztán a személyiség egy nagyon összetett dolog, sok minden hatással van rá. Akár a gének, születési adottságok, de úgy a környezet és bármi vagy bárki, akivel vagy amivel életed során találkoztál. Kapcsolat a kötődés tárgyával, értékek, tulajdonságok, beállítódások és így tovább. Tehát részben ilyennek születtél és részben a környezeted alakított ilyenné. Most elkezdhetnék találgatni, hogy csecsemő korodban milyen volt a kapcsolatod a primer kötődésed tárgyával, de az önmagában még nem válasz a kérdésre, hogy ért-e valamilyen trauma életed során. Szóval ez elég összetett.
2014. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!